Najnowszy model odtwarzacza płyt CD/SACD Denon DCD-1700NE w ofercie sklepu

DCD-1700NE został zaprojektowany bazując na wieloletnim bogatym doświadczeniu firmy Denon, aby zapewnić odsłuch zarówno płyt CD jak i Super Audio CD w bardzo wysokiej jakości dźwięki.  Dekodowania bezstratnych plików Hi-Res Audio ALAC, FLAC i WAV do 24-bit/192- kHz, a także ścieżek DSD 2.8 MHz i 5.6 MHz (audiofilski format SACD) pozwala cieszyć się każdą nutą dokładnie tak, jak zamierzał artysta i i własnych kompilacji nagranych na płytach DVD R/RW z zachowaniem nieskazitelnej czystości sygnału.

Denon DCD-1700

Napęd dysków jest zbudowany w oparciu o wysokiej klasy mechanizm S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid), który umożliwia bezbłędny odczyt danych z płyt. Skrócone ścieżki sygnałowe i obwody, zostały zminimalizowane aby zapobiec niepożądanym zakłóceniom i zachować jakość dźwięku.

Advanced AL32 Processing Plus

Najnowsza technologia odtwarzania analogowego kształtu fali, Advanced AL32 Processing Plus, wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, upsampling i rozszerzenie bitów do obsługi dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Odtwarzany dźwięk jest bardzo szczegółowy, wolny od zakłóceń, bogaty w ekspresję w dolnym zakresie i doskonale wierny oryginalnemu nagraniu.

Wysokiej klasy mechanizm S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid)

Napęd dysków jest zbudowany w oparciu o wysokiej klasy mechanizm S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid). Nowe, skrócone ścieżki sygnałowe i obwody, które kontrolują odbiór i dekodowanie szumów, zostały zminimalizowane, aby zapobiec niepożądanym zakłóceniom i zachować jakość dźwięku. Hybrydowa konstrukcja S.V.H. zapewnia stabilność napędu dysków, pozwalając na dekodowanie i odczyt sygnału z najwyższą dokładnością. Nisko położony środek ciężkości mechanizmu tłumi drgania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz konstrukcji. Eliminując nadmierne wibracje, operacje związane z serwomechanizmem są zminimalizowane. Redukcja zbędnych elementów sterujących i poboru prądu pozwala na odczyt sygnałów cyfrowych z płyty z optymalną dokładnością.

Denon DCD-1700

Możliwość dekodowania bezstratnych plików Hi-Res Audio ALAC, FLAC i WAV do 24-bit/192 kHz, a także ścieżek DSD 2.8 MHz i 5.6 MHz (audiofilski format SACD) pozwala cieszyć się każdą nutą dokładnie tak, jak zamierzał artysta.

Aby dokładnie zsynchronizować obwody cyfrowe, konstrukcja zegara głównego DAC traktuje DAC jako master, gdy dostarczane są sygnały zegara. Wykonany z wyjątkową precyzją zegar główny znajduje się tuż obok przetwornika cyfrowo-analogowego, który tłumi jitter i zapewnia najwyższą jakość konwersji cyfrowo-analogowej. Służy jako punkt odniesienia dla operacji półprzewodnikowych i optymalizuje cyfrowe obwody audio. Dwa zintegrowane oscylatory zegarowe redukują szumy fazowe, z których każdy odpowiada za inną częstotliwość próbkowania (44.1 kHz i 48 kHz).

Tryb Pure Direct zapewnia czysty, szczegółowy i dokładny dźwięk

Obwody audio zostały starannie zaprojektowane, aby ścieżki sygnału były jak najkrótsze. Dzięki krótszym ścieżkom interferencja między lewym i prawym kanałem jest zmniejszona, a niekorzystny wpływ na sygnały audio został zminimalizowany. W rezultacie ścieżki obwodów w DCD-1700NE odtwarzają dźwięk, który jest czysty, wysoce transparentny i wierny oryginalnemu nagraniu.

Cena i specyfikacja Denon DCD-1700NE w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii "Odtwarzacze CD / SACD" w sklep.RMS.pl >>