Cabasse Abyss Zintegrowany wzmacniacz stereo z odtwarzaczem strumieniowym i HDMI 2x 120W

Abyss to stereofoniczny wzmacniacz, w którym znajdziemy najnowsze algorytmy pomagające w odtwarzaniu muzyki, potęgujące dźwięk kolumn, a w szczególności high-endowych głośników Cabasse. ABYSS to wzmacniacz, który integruje najlepsze innowacyjne technologie Cabasse stosowane w systemach aktywnych THE PEARL PELEGRINA, flagowym modelu marki. Może pochwalić się mocą 2x 120W / 8 Ohm, która przy 4 Ohm wzrasta aż do 2x 215W oraz obsługą odtwarzania strumieniowego w tym np. Tidal Connect czy Spotify Connect.

Abyss

Idealny do Hi-Fi i TV oraz podłączony do ekosystemu Cabasse Multi-room

ABYSS umożliwia słuchanie z wszystkich źródeł i platform muzycznych w stereo, a także integruje gniazdo HDMI, dzięki czemu możesz doświadczyć każdego filmu z niesamowitą dynamiką. System jest również kompatybilny ze wszystkimi innymi systemami podłączonymi przez Cabasse, zapewniając wysokiej klasy dźwięk w całym domu. Każdy użytkownik może grupować różne systemy i tworzyć strefy do słuchania ze wszystkich źródeł (Streaming, TV, Gramofon itp.).

Dotykowy ekran

Panel przedni jest wyposażony w kontroler z możliwością rozbudowy: piękny kolorowy ekran dotykowy LCD wideo z pierścieniem regulacji głośności, który umożliwia łatwą zmianę źródeł, dodawanie lub zmianę ulubionych stacji radiowych oraz regulację głośności. Wyświetla również okładki odtwarzanych albumów. Interfejs ten będzie ewoluował wraz z systemem, podobnie jak aplikacja sterująca.

Cabasse Abyss

DEAP

W dopasowaniu dźwięku do preferencji użytkownika pomoże ​​DEAP – Digital Enhancement of Acoustical Performance. DEAP to technika mająca na celu zapewnienie idealnej synergii pomiędzy wzmacniaczem a kolumnami.

Techniki Cabasse są stale ulepszane i z czasem są automatycznie integrowane poprzez aktualizację aplikacji Cabasse Stream CONTROL. Wzmacniacz ewoluuje w ten sposób, wraz z ewolucją technologiczną Cabasse.

W zależności od pomieszczenia możesz użyć ustawienia pozycji odsłuchowej
Ustawienie uwzględniające miejsce odsłuchu w pomieszczeniu, aby wiernie odtworzyć muzykę uchwyconą przez ucho. 

Do swoich preferencji użyj DFE

To ustawienie pozwala znaleźć równowagę oryginalnego dźwięku w trybie odtwarzania muzyki w domu lub w trybie wieczornym przy pełnej głośności.

Cena i specyfikacja Cabasse Abyss w sklep.RMS.pl >>

Inne produkty w kategorii "Wzmacniacze zintegrowane" w sklep.RMS.pl >>