Subwoofery Klipsch Reference Premiere

Klipsch ogłasza nową linię subwooferów Klipsch Reference Premiere, która obejmuje 4 modele z nowo opracowanymi przetwornikami niskotonowymi Cerametallic, szczelinowym portem bass reflex i opcjonalną obsługą łączności bezprzewodowej. Poszczególne modele różnią się między sobą przede wszystkim mocą i wielkością zastosowanego przetwornika. Znajdziemy tu 10-calowy RP-1000SW, 12-calowy RP-1200SW, 14-calowy RP-1400SW i 16-calowy RP-1600SW.

Subwoofery Reference Premiere są doskonale dopasowane do ogłoszonej w maju linii głośników Reference Premiere II.
Czym się charakteryzują?

Wydajna, zrównoważona wydajność
Subwoofery Klipsch Reference Premiere zostały zaprojektowane pod kątem zapewnienia optymalnej równowagi między wzmocnieniem, możliwościami przetwornika i dostarczaną głośnością. Dzięki temu mają zapewniać najniższe możliwe rozciągnięcie basów z maksymalną mocą wyjściową, a także szybkość bez utraty dokładności.

Cermetaliczne stożki niskotonowe
Głośniki Cerametallic™, charakterystyczny element serii Reference Premiere, tutaj zostały przeprojektowane tak, by zapewnić sprostać wymaganiom stawianym im w roli subwoofera. Głośniki Cerametallic są wyjątkowo sztywne i lekkie, dzięki czemu umożliwiają minimalne zniekształcenia przy maksymalnej wydajności.

Przetwornik przedni z portem szczelinowym
W linii Reference Premiere każdy subwoofer zawiera skierowany do przodu przetwornik ultradalekiego zasięgu, który jest sparowany z umieszczonym z przodu u dołu portem szczelinowym Aerofoil. Zapewnia to dodatkowe rozszerzenie niskich częstotliwości, minimalizuje turbulencje, zapewniając wyraźny, zwarty bas, a także większą elastyczność ulokowania subwoofera w pomieszczeniu.

Wzmocnienie klasy D
Subwoofery Klipsch Reference Premiere zawierają analogowy stopień przedwzmacniacza połączony ze końcówką mocy pracującą w klasie D. Przedwzmacniacz dostarcza oryginalny sygnał analogowy w czystej i wiernej postaci ze źródła, podczas gdy stopień wyjściowy klasy D zapewnia dużą moc wyjściową z jak najniższymi zniekształceniami.


Łatwe sterowanie
Z tyłu subwoofera znajdują się dobrze widoczne elementy sterujące ustawieniami: wzmocnienie, zwrotnica dolnoprzepustowa i faza.

Jednoczesne użycie obu wejść
Subwoofer można podłączyć równocześnie zarówno poprzez wejście liniowe, jak i bezprzewodowe, pod warunkiem, że oba systemy znajdują się w tym samym pomieszczeniu. Dzięki temu możemy używać subwoofera z dwoma systemami jednocześnie bez konieczności odłączania go od jednego systemu w celu podłączenia do drugiego.

Zestaw bezprzewodowy Klipsch WA-2 jako opcja
Oprócz fizycznej łączności poprzez RCA/wejście liniowe LFE, każdy subwoofer zawiera również port połączenia bezprzewodowego, który jest kompatybilny z opcjonalnym zestawem bezprzewodowym do subwoofera Klipsch WA-2 (sprzedawany oddzielnie).

Łatwy w konfiguracji zestaw Klipsch WA-2 zapewnia łączność bezprzewodową o wysokiej rozdzielczości, co pozwala na umieszczenie subwoofera w dowolnym miejscu w pokoju. Możliwe jest podłączenie do czterech zestawów bezprzewodowych WA-2 do subwooferów Klipsch Reference Premiere w jednym pomieszczeniu.

Obudowy wykonane są z płyt MDF, pokrytych odporną na zarysowania okleiną winylową w kolorze czarnym (hebanowym). W zestawie amortyzujące gumowe nóżki oraz maskownica z tkaniny. Subwoofery objęte są 5-letnią gwarancją.

Subwoofery Klipsch Reference Premiere to:

Po inne produkty w kategorii subwoofery kliknij tu >>