Triangle Magellan 40th: Jubileuszowa seria w nowym wariancie kolorystycznym

Francuski producent Triangle prezentuje najnowszy wariant kolorystyczny dostępny w jubileuszowej serii Magellan 40th.

 

Space White to zaskakujący odcień o wielu niuansach. Charakteryzuje się subtelną, emanującą świeżością bielą z dyskretnym, pięknie mieniącym się akcentem. Barwa o migotliwym wykończeniu kryje w sobie czystość i harmonię. Doskonale wpisuje się w stylistykę wielu nurtów aranżacyjnych.

 

 

 W nowej wersji kolorystycznej oferowane są kolumny podłogowe Quatuor 40th i Cello 40th, kolumny podstawkowe Duetto 40th oraz kolumna centralna Voce 40th.

Triangle Magellan 40th to ekskluzywna seria oferująca zarówno silne wrażenia dźwiękowe, jak i wizualne. Crème de la crème Hi-endowego audio! Brzmienie kolumn z tej serii jest odzwierciedleniem wrażliwości producenta - każda nuta brzmi prawdziwie, a muzyka wręcz odrywa się od głośników. Dasz ponieść się temu brzmieniu we wciągający i empatyczny sposób, czując się jak w samym sercu dużej sali koncertowej.

 

Triangle Magellan Quatuor 40th >>

 Triangle Magellan Cello 40th >>

Triangle Magellan Duetto 40th >> 

 Triangle Magellan Voce 40th >>

 

 

 

W 1980 roku Renaud De Vergnette, pasjonat sztuki i muzyki, opracował w swoim skromnym warsztacie innowacyjny głośnik 1180. Następujące po tym kolejne nowe, odważne projekty wypełnione innowacjami technologicznymi pozwoliły firmie TRIANGLE zabłysnąć we francuskim sektorze high-fidelity.

Obecnie TRIANGLE to jeden z najstarszych francuskich producentów kolumn dedykowanych do stereo i kina domowego. Należy do wąskiego grona producentów, którzy sami projektują i produkują przetworniki używane w swoich kolumnach. Misją firmy Triangle niezmiennie od 40 lat jest produkowanie urządzeń o jak najlepszej jakości dźwięku.