Czy Scan Speak wciąż daje radę? Illuminator i Revelator w czeskim wydaniu: tydzień otwarty z monitorami Acoustiqe Quality Passion w sklep.RMS.pl

Czeski film? Nie, czeskie kolumny!
„Małe w rozmiarze, wielkie dźwiękiem” pisze na swojej stronie producent monitorów Teen z serii Passion.

Nie dajmy się oszukać – 6,5 calowy Scan-Speak Revelator to pełnoprawny przetwornik zdolny do zejścia na basie do 30Hz dzięki możliwości 13 centymetrowego wychyłu. Nacinana (a następnie ponownie sklejana) membrana średnio niskotonowa z celulozy zapewnia ponadprzeciętne rozpraszanie i nadzwyczajne zróżnicowanie barw. Jest to jedyna tego typu konstrukcja na świecie.

Odsłuchy Acoustique Quality w sklep.RMS.pl

Wysokotonowiec stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Najwyższą serię Scan-Sppeak Illuminator zbudowano w systemie „krótka cewka – długa szczelina”, który przygotowuje zespół głośnikowy na przenoszenie skrajnie wysokich poziomów głośności. Pasmo przenoszenia wysokotonówki przesądza o wybitnych możliwościach tych monitorów. Zawiera się w paśmie od 1 do 30kHz przy tolerancji + - 2 decybele. Jak zawsze - znajdująca uznanie w audiofilskim świecie kopułka pierścieniowa - została wyposażona w aż sześć magnesów! A wieńczący dzieło korektor fazy odlewany z aluminium gwarantuje lepsze oddawanie ciepła z wnętrza magnetycznego napędu.

Odsłuchy Acoustique Quality w sklep.RMS.pl

kolumny stereo sklep.rms.pl

Podsumowując, do dyspozycji naszych gości oddajemy czeskie kolumny z duńskimi głośnikami wyposażone w średnio niskotonowe membrany, które ktoś pociął tylko po to, aby je ponownie skleić. Acoustique Quality zamknął przetworniki w 21 litrowej obudowie, którą zbudował z płyt o grubości 5 centymetrów i uparcie nazywa kolumny małymi. - Tak, robimy to z pełną (trzeźwą) odpowiedzialnością!

Odsłuchy Acoustique Quality w sklep.RMS.pl

Specyfikacja Acoustique Quality Passion Teen:

  • Konstrukcja: dwudrożna z przednim basrefleksem
  • Pasmo przenoszenia: 30 – 45.000Hz (-4dB)
  • Impedancja: 6 omów
  • Skuteczność: 88 dB
  • Moc RMS: 70W / 160W maksymalna
  • Waga: 15,kg sztuka
  • Wymiary: 22,6 x 45 x 36cm

Cena: 25.500 zł / para

Miejsce:
Sklep.RMS.pl
Hetmańska 33B
15-727 Białystok

Data:
7 – 12 stycznia 2019

Zapraszamy po telefonicznym umówieniu się: 85 747 97 50.

Odsłuchy Acoustique Quality w sklep.RMS.pl

O marce Acoustique Quality:
Firma Acoustique Quality w dziesięć lat po pojawieniu się na rynku, stała się dobrze rozpoznawalna i kojarzona z gwarancją dobrego dźwięku i solidnych akcesorii do instalacji urządzeń audio-wizualnych. Głównym celem czeskiej firmy AQ była zawsze wysoka jakość w rozsądnej cenie. Swoją dobrą reputację oparła na dbałości o najważniejsze parametry dźwiękowe. O jakości ich prouktów zaświadczy to, iż systemy dźwiękowe AQ są używane w takich miejscach jak National Galery Exhibition w ST. Agnes, w jaskiniach Catherines and Slup, czy w pokoju odsłuchu na Uniwersytecie Technicznym w Brnie.