Targi IFA Berlin 2022 pod hasłem Ready, Steady, Show


IFA 2022 w Berlinie

Targi IFA mają ogromną tradycję, gdyż odbywają się od 1924 roku, co czyni je jednymi z najstarszych i największych na świecie wydarzeń branży elektroniki użytkowej i domowej. Tegoroczna edycja pod hasłem „IFA 2022: Ready, Steady, Show” zbiegnie się także z dwusetną rocznicą samych Messe Berlin GmbH. 

Na targi IFA Berlin 2022 zarejestrowało się ponad 1100 wystawców z 46 krajów, a zatem zapowiada się, że będą one nieco mniejsze niż ostatnie, które odbyły się w 2019 roku, prawdopodobnie zabraknie wielu firm z Azji. Poprzednia edycja zgromadziła około 245 tysięcy osób z 133 krajów, z czego ponad 1900 stanowili wystawcy. 

IFA 2022 w Berlinie

Mimo to IFA Berlin 2022, jako wyjątkowa platforma inspiracji i innowacji, na pewno będzie okazją do przyjrzenia się nowościom produktowym z dziedziny elektroniki użytkowej, elektrycznego sprzętu AGD, technologii informacyjnej i telekomunikacji oraz obowiązującym trendom. Imprezie towarzyszy bogaty program dodatkowych atrakcji, w czasie których zostaną zaprezentowane koncepcje i rozwiązania przyszłości, najnowsze produkty i najważniejsze kierunki rozwoju w zakresie łączności, zrównoważonego rozwoju i inteligentnych rozwiązań. Przemówienie inauguracyjne wygłosi Cristiano Amon, dyrektor naczelny Qualcomm.

IFA 2022 w Berlinie

IFA Berlin łączy profesjonalistów i entuzjastów elektroniki z całego świata: światowe marki, detalistów, innowatorów, handlowców, ekspertów z branży i mediów. Po dwóch dniach (31.08 - 1.09) dostępnych tylko dla prasy i handlu, dziś hale targowe otwarto dla wszystkich zwiedzających i pozostaną otwarte do wtorku 6 września, w godzinach od 10:00 do 18:00.

 

IFA 2022 w Berlinie

Targi zostały podzielone na poszczególne obszary: Informatyka i gry, Audio, AGD, Smart Home, Fitness i monitorowanie zdrowia, Komunikacja i wiele innych. W obszarze Audio możemy przyjrzeć się najnowszym propozycjom m.in. z zakresu reprodukcji dźwięk, najnowszych technologii i inteligentnych rozwiązań, systemów dźwiękowych, streamingu, głośników, słuchawek, a nawet najnowszych trendów we wzornictwie audio.

IFA 2022 w Berlinie

Odwiedzający mają także do swojej dyspozycji wirtualną platformę IFA, która łączy wystawców i zwiedzających z branży. Umożliwiając stworzenie bezpłatnego profilu osobistego na IFA Virtual i kontakt z wystawcami, zwiedzającymi z branży i prelegentami, ułatwia ona efektywne przygotowanie się do wizyty na targach.

Warto pamiętać, że bilety na IFA można zakupić jedynie online, organizator nie przewidział możliwości sprzedaży biletów na miejscu ani stanowisk rejestracyjnych przy wejściach.

IFA 2022 w Berlinie mapa terenu