Jaki głośnik Bluetooth do 200zł do telefonu? Głośniki Bluetooth ranking

Głośniki Bluetooth to niezwykle praktyczne i wygodne urządzenia, które oferują coraz lepsze brzmienie. Mnogość funkcjonalności, zastosowań oraz rozwiązań wzorniczych sprawia, że spośród tysięcy proponowanych modeli każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Głośniki Bluetooth mają swoje zastosowanie szczególnie w parze ze smartfonami. Jak wybrać niedrogi, ale dobry głośnik? Podpowiadamy!

Głośniki Bluetooth

Polk Audio BOOM Bit

Bit to nie tylko niewielkich rozmiarów głośnik bezprzewodowy, ale także zestaw głośnomówiący. Jest niezwykle wygodny i mobilny dzięki minimalnej wielkości obudowie porównywalnej do pudełka zapałek (wysokość: 7,5cm, szerokość: 3,5cm, głębokość: 2cm), lekkiej wadze (30g) i klipsowi, który pozwala bezpiecznie przymocować go na przykład do ubrania. Po pełnym naładowaniu Bit pozwala cieszyć się muzyką do 3 godzin.

Polk Audio BOOM Swimmer

Swimmer spisuje się świetnie na co dzień, ale też w warunkach ekstremalnych. Wypad na kajaki? Spokojnie, Swimmer jest wodoodporny! Co więcej, można go bezpiecznie zamontować w prawie każdym miejscu, za sprawą giętkiego, plastycznego „ogonka” lub przyssawki, będącymi wymienną podstawą głośnika. Litowo-jonowa bateria pozwala na nawet 16 godzin nieprzerwanego odsłuchu już po 2 godzinach, w których osiąga pełen poziom naładowania. Swimmer zadowoli nawet miłośników basu: ten niewielki głośniczek zapewnia żywe i energiczne brzmienie o mocnej podstawie. Głośnik występuje w kilku wersjach kolorystycznych (biały, czerwony, niebieski, zielony i szary), można go też nabyć w wersji Duo, która umożliwia łączenie dwóch Simmerów w tryb stereo i posiada wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych.

Jaki głośnik Bluetooth do 200zł do telefonu? Głośniki Bluetooth ranking

Więcej informacji o głośnikach bezprzewodowych

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Głośniki przenośne