Sony VPL-VW500ES
 

Sony wprowadza na rynek najtańszy hi-endowy projektor z obsługą HDMI 2.0, a tym samym z obsługą pełnego formatu obrazu 4K Ultra HD - od źródła do wyświetlacza.  
VPL-VW500ES to absolutnie nowa jakość w swojej cenie i poważne wyzwanie rzucone produktom JVC, które dotychczas nie były w stanie przyjąć sygnału 4K Ultra HD, a obraz generowały wyłącznie za pomocą skomplikowanych algorytmów upskalujących.


Nowy projektor Sony wyświetla obraz o parametrach w pełni zgodnych ze specyfikacją zapisaną w oficjalnych dokumentach standaryzujących 4K Ultra HD i HDMI 2.0. Mamy tu obsługę obrazu o parametrach 4096 x 2160 - 4K 60P (YUV420/8 bitów).

Naturalnie japońscy inżynierowie wyposażyli VPL-VW500ES w najnowszą technologię wyświetlania obrazu opartą o panel SXRD. Ogółem wyświetlacz Sony oferuje powalająca na kolana ilość pikseli w liczbie ponad 6 milionów!


To pozwala na wygenerowanie obrazu o przekątnej nawet 300 cali! Przy czym minimalna przekątna to rozsądne 60 cali.

O płynność obrazu zadba bezkonkurencyjny system Motionflow, przy czym system True Cinema dba o to aby zachować oryginalne tempo 24 klatek na sekundę co sprawia, że otrzymujemy we własnym domu najprawdziwszy kinowy obraz.


Jeśli jednak zechcemy skorzystać ze źródła innego niż format kinowy, VPL-VW500ES może wyświetlić nawet 60 klatek na sekundę - w zupełności wystarczające dla najlepszych konsol do gier.

Cena i specyfikacja Sony VPL-VW500ES


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony