AKG K845
 

AKG zaprezentował na targach IFA 2013 kolejne nowości w swojej ofercie. Autriacy skupiają się na drogich audiofilskich rozwiązaniach, a w szczególności mocno nadrabiają zaległości związane z drogimi słuchawkami bezprzewodowymi.  
K845 należy do grupy audiofilskich bezprzewodowych słuchawek, skierowanych do posiadaczy dobrze grających hi-endowych smartfonów oraz zaawansowanych odtwarzaczy przenośnych.


Grupa użytkowników smartfonów powinna być usatysfakcjonowana łącznością Bluetooth, a w szczególności NFC, zaś posiadacze hi-endowych odtwarzaczy plików marek takich jak HiFiMAN, Astell&Kern czy FiiO będą zadowoleni z możliwości przewodowego połączenia z najnowszym wyrobem od AKG.


W obu wypadkach wygoda gra rolę pierwszorzędną stąd sterowanie odtwarzaczem lub smartfonem może odbywać się z poziomu przycisków wbudowanych w jeden z nauszników! To oryginalne rozwiązanie nie tak dawno zaprezentował jako pierwszy Denon.


K845 zaopatrzono w potężne 50mm przetworniki z impedancją 32 omy i maksymalną mocą wejściową 50mW, co sugeruje, że AKG zagra nawet z najsłabszymi źródłami dźwięku. Z drugiej strony skuteczność 102dB to wyraźny sygnał, że K845 nie należą do grupy słuchawek, których zadaniem jest ogłuszyć swojego właściciela.


Czas pracy akumulatora słuchawkowego określono na 8 godzin przy czym ładowanie za pomocą portu USB trwa 3 godziny. Dostępne kolory to klasyczne: czarny i biały. Do wykończenia słuchawek użyto padów z ekologicznej paroprzepuszczalnej skóry.

Cena i specyfikacja AKG K845Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony