Popcorn Hour A 410
 

Popcorn wprowadza na rynek unikalny produkt - audiofilski odtwarzacz sieciowo-strumieniowy audio-video bez możliwości odtwarzania płyt Blu-ray. Trzeba przyznać, że to niezwykle odważny ruch.  
Nowy odtwarzacz Hour A 410 wyróżnia się przede wszystkim kompletem wyjść analogowych, z czego dotychczas słynęły wysokiej klasy odtwarzacze Blu-ray takie jak Cambridge Audio czy Oppo.

Poza kompletem wyjść 7.1 oraz 2xRCA dla stereo Popcorn postawił na zbalansowane wyjście 2xXLR, co sugeruje, że odtwarzacz posiada niezwykle wysokiej klasy tor stereo. Potwierdza to specyfikacja przetwornika DAC, który jest kompatybilny z sygnałem DSD znanym z formatu SACD (24/192).


Poza tym mamy możliwość zainstalowania dysku eSata 2.5 lub 3.5 cala oraz skorzystania z zewnętrznego serwera NAS co sprawia, że A 410 jest niezwykle funkcjonalną hybrydą.

O ilości odtwarzanych formatów audio-video można powiedzieć tylko jedno - jest tu wszystko, czego można by zapragnąć. Dodatkowo Popcorn dokłada dedykowane aplikacje na iOS oraz Android.

Cena i specyfikacja Popcorn Hour A 410

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony