JBL Pebbles
 

JBL Pebbles to niewielkie głośniki komputerowe pracujące w systemie 2.0 zaprezentowane przez JBL na tegorocznych targach IFA 2013 w Berlinie. To produkt przeznaczony do laptopów, mający zapewnić wysokiej jakości dźwięk oraz oszczędność miejsca na biurku.  
W celu najszybszego i najefektywniejszego przesyłu dźwięku, głośniki podłączane są do komputera za pomocą kabla USB, którym również są zasilane. Pebbles działają jako urządzenie Plug'n'Play, a więc od razu po włożeniu wtyczki są gotowe do pracy.
Sam port USB budowany jest w technologii Slipstream, mającej na celu zredukowanie niepożądanych szumów, zapewniając jednocześnie lepszą wydajność. Prócz złącza USB, głośniki wyposażone są w gniazdo AUX - mini jack 3.5mm, za pomocą którego można podłączyć inne źródło dźwięku, jakim może być odtwarzacz MP3 lub smartfon.


Quasi-okrągłe obudowy kryją w sobie pełnozakresowe 50-milimetrowe przetworniki, mające zapewnić skuteczność na poziomie 89dB. Głośność można regulować za pomocą pokrętła wbudowanego z boku obudowy. Dzięki specyficznej konstrukcji można je ustawić w pionie lub poziomie.
Zestaw dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej lub białej z pomarańczowymi akcentami oraz biało-pomarańczowej.
Cena i specyfikacja JBL Pebbles


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony