Beyerdynamic A200p
 


Tor sygnału audio jest tak wydajny jak jego najsłabsze ogniwo. Odnosi się to również do słuchawek przenośnych używanych z smarfonami czy tabletami, w których wyjścia audio często nie spełniają prawdziwych norm hi-fi. Inżynierowie niemieckiego Beyerdynamic, zdając sobie z tego sprawę, stworzyli produkt, który ma sprawić, że muzyka płynąca z urządzeń mobilnych będzie dźwiękiem najwyższej jakości. Tym produktem jest nowy przetwornik DAC A200p.  

Urządzenie ma bardzo małe gabaryty, bowiem obudowa w kształcie sześcianu ma wymiary 55x55x13mm. To sprawia, że A200p staje się bardzo wygodnym towarzyszem. Dzięki skórzanemu etui znajdującemu się w zestawie w prosty sposób można go przymocować do paska spodni. Sterować nim można za pomocą 3 przycisków (next, prev, play/pause) oraz dużego płaskiego pokrętła głośności z precyzyjną podziałką na 135 stopni.
Do źródła audio przetwornik podłączymy za pomocą dołączonych przewodów microUSB. Asynchroniczny port USB prześle cyfrowy sygnał do przetwornika Wolfson WM8740 24-bit taktującego z 96kHz. Następnie sygnał trafia do wbudowanego wzmcniacza tworzącego napięcie 150mV na wyjściu - mały jack 3.5mm stereo. Urządzenie obsłuży słuchawki do oporności 32 Ohm. Stosunek sygnału do szumu określono na poziomie 110dB, natomiast generowane zakłócenia THD wynoszą mniej niż 0.008%. Wbudowany akumulator, ładowany z USB, ma zapewnić 11h czasu pracy urządzenia.
Na liście obsługiwanych urządzeń znalazły się m.in.: iPhone 5, iPad Air, iPad (4 gen.) oraz większość smartfonów wyposażonych w system Android w wersji 4.1 lub wyższej, a także komputery z systemami MAC i Windows. Beyerdynamic A200p może być świetnym rozwiązaniem dla ludzi chcących poprawić jakość słuchanej muzyki ze swoich smartfonów. Cena urządzenia będzie wynosić ok. 1200PLN.
Cena i specyfikacja Beyerdynamic A200p
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony