InFocus IN8606HD
 


IN8606HD to nowa propozycja projektora do domowego użytku od InFocus. Model może być idealnym rozwiązaniem dla fanów 3D poszukujących projektora do kina domowego FullHD oraz gier video.  


Z zewnątrz projektor wygląda estetycznie i przyjemnie dla oka. Szczególnie przykuwa uwagę duży otwór projekcyjny, ozdobiony niebieską obwódką. W ścianach bocznych osłon umieszczono dużo szczelin wentylacyjnych pozwalających skutecznie oddać ciepło do otoczenia i znacząco ograniczyć hałas wentylatora. Z tyłu znalazło się sporo złącz, m.in.: dwa gniazda HDMI, VGA, gniazda komponentowe i koaksjalne, a także wejście 2x RCA audio, bowiem IN8606HD posiada dwa głośniki stereo o mocy 10W. To rozwiąże problem, jeżeli akurat nie będziemy mieli dostępu do dodatkowego nagłośnienia. Tutaj trzeba również dodać, że głośniki wspomagane są przez technologię SRS WOW Surround Sound, mająca zapewnić wyższą jakość efektów audio.
W projektorze zastosowano lampę OSRAM UNISHAPE o mocy 230W i jasności 1.500 ANSI lumenów. W połączeniu z obiektywem, nowy InFocus jest w stanie generować obraz o szerokości dwóch metrów z odległości od 280 do 420cm w rozdzielczości Full HD 1080p w formacie 16:9. Kontrast wynosi 10.000:1, co zapewni odpowiednią głębię czerni. Sprzęt oczywiście obsługuje obraz 3D, który odświeżany jest z częstotliwością 144Hz. Na bazie technologii DLP 3D Link oferuje bardzo stabilny obraz. Dodatkowo do dyspozycji oddano złącze 3D Sync, co umożliwi dokładniejsze wyregulowanie okularów 3D, dzięki czemu sygnał RG jest czystszy. Zastosowano technologie przesyłu obrazu od nVIDIi - nVidia 3DTV Play ready, dzięki której projektor przystosowany jest do wyświetlania treści 3D z komputera. Użyto również najnowszych układów Texas Instruments DLP® Dark Chip 3 oraz techniki 3D Triple Flash, która potraja ilość wyświetlanych klatek w 3D z 48 do 144Hz, co ma dać intensywniejsze doznania obrazu 3D. Dostosowanie wyświetlanego obrazu do warunków w pomieszczeniu nie powinny stanowić problemu. Do dyspozycji oddano automatyczną kalibrację ISFccc. Możliwa jest także indywidualne dostrojenie podstawowych i drugorzędnych kolorów przez użytkownika. Wbudowana pamięć pozwoli zapamiętać ustawienia.
Podsumowując, nowy InFocus IN8606HD posiada wszystkie niezbędne cechy, aby stać się świetnym elementem domowego kina 3D, a przy tym nie odstrasza ceną, która wynosi 3699PLN.
Cena i specyfikacja InFocus IN8606HDDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony