Najlepsze słuchawki bezprzewodowe na rok 2014 wg. What HiFI


Jeżeli szukasz najlepszych słuchawek bezprzewodowych w danym przedziale cenowym, redakcja What HiFi przygotowała ranking, który z pewnością ułatwi Ci wybór. W zestawieniu znalazły się propozycje w zakresie cenowym od 180 do 2000PLN.  


Jeżeli szukasz najlepszych słuchawek bezprzewodowych w danym przedziale cenowym, redakcja What HiFi przygotowała ranking, który z pewnością ułatwi Ci wybór. W zestawieniu znalazły się propozycje w zakresie cenowym od 180 do 2000PLN.
Brak przewodu to duża wygoda dla użytkownika, a używane technologie bezprzewodowego przesyłu muzyki zapewniają zasięg nawet do kilkudziesięciu metrów przy wysokiej zachowaniu wysokiej jakości sygnału.
Ranking What HiFi zdominowały modele z oferty niemieckiego Sennheisera:
Sennheiser RS 160 - 599PLN System RS160 to radiowe słuchawki nagłowne z kompleksowym wyposażeniem technicznym. Radiowy system słuchawkowy RS 160 jest wyposażony w cyfrową, bezprzewodową technologię transmisji dźwięków marki Kleer. Jest to nieskompresowana transmisja dźwięku poprzez wydajne łącze 2,4 GHz zapewniająca znakomitą jakość dźwięku.

Sennheiser MM 400-X - 799PLN To zaawansowane technologicznie nagłowne słuchawki stereofoniczne bezprzewodowe Bluetooth®przeznaczone do współpracy z przenośnymi telefonami i komputerami PC. Przełączanie między odbiorem muzyki i rozmowy telefonicznej odbywa się za pomocą pojedynczego przycisku. Niewidoczny mikrofon zapewnia czysty przekaz mowy. Zestaw ten stanowi doskonałe rozwiązanie typu "wszystko w jednym".
Sennheiser RS 180 - 939PLN W modelu RS 180 Sennheiser oferuje doskonałą jakość dźwięku. Dzięki otwartej, wokółusznej konstrukcji przetworników słuchawki "oddychają" zapewniając doskonałe odwzorowanie muzyczne. Przenośny nadajnik wykorzystuje technologię nieskopresowanej cyfrowej transmisji audio firmy Kleer i umożliwia podłączenie do 4 par słuchawek bezprzewodowych w odległości do 100 m (w przestrzeni otwartej) od źródła. Model RS 180 jest ponadto wyposażony w regulację balansu oraz automatyczną regulację poziomu głośności. Ta pierwsza umożliwia regulację głośności w prawym / lewym uchu podczas gdy ta druga umożliwia lepsze zrozumienie mowy oraz zapewnia reprodukcję dźwięku z optymalnym poziomem głośności w każdej chwili.
Sennheiser PXC 310 BT - 1040PLN Słuchawki PXC 310 zostały skonstruowane z myślą o osobach które często podróżują samolotem i wolą muzykę od głośnego otoczenia. Są to słuchawki nauszne o konstrukcji zamkniętej wyposażone w markowy system aktywnego tłumienia hałasu NoiseGard™ 2.0 zapewniający eliminację do 90% szumu otoczenia oraz funkcję TalkThrough umożliwiającą prowadzenie rozmowy z osobą towarzyszącą bez konieczności zdjęcia słuchawek. Model PXC 310 jest ponadto wyposażony w składaną konstrukcję oraz zintegrowaną regulację głośności. Słuchawki dostarczane są z rozbudowanym zestawem akcesorii obejmującym przewód audio, przejściówkę lotniczą, ładowarkę wielostrefową, akumulatory litowo-polimerowe oraz etui transportowe.
Oprócz w zestawieniu można znaleźć pozycje takie jak: Slick Distributions SD50, Philips Fidelio M1BT czy Logitech UE 9000.