AKY Y 45 BT
 


Nowa seria Y to zamknięte przenośne słuchawki dedykowane do używania ze smartfonami, które występują w trzech różnych modelach. Tylko jeden z nich obsługuje technologie Bluetooth – chodzi tu o Y 45 BT.  

AKG Y 45 BT to najdroższy model z całej serii Y. Zawdzięcza to zastosowanym technologiom bezprzewodowym – wraz z Bluetooth obsługuje kodowanie aptx oraz AAC, które wydatnie poprawiają jakość dźwięku.Aby zapewnić wysoką mobilność AKG zastosowało do zasilania akumulator z gniazdem –  wbudowany w muszlę słuchawki, działa na jednym ładowaniu do 8 godzin. W przypadku awaryjnej sytuacji do kompletu dołączono kabel z mikrofonem i sterowaniem smartfonem. Jeśli zaś nie korzystamy z kabla to sterowanie głośnością zapewniają przyciski na obudowie słuchawek.


W kwestii dźwięku AKG postawiło na 40mm przetworniki zamknięte w szczelnie wygłuszonej obudowie. Impedancja słuchawek wynosi 32 ohmy, zaś efektywność potężne 120 decybeli, co jest wartością zdecydowanie nadmiarową, szczególnie przy niewielkiej mocy wejściowe w postaci 100mW. Innymi słowy Y 45 BT zagra niezwykle głośno z dowolnego źródła sygnału.

Waga słuchawek jest niezwykle niska i wynosi raptem 150 gram. Słuchawki są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym z brązowymi nausznicami.

Cena i specyfikacja AKG Y 45 BTDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony