Sharp UD20 4K Ultra HD LED
 


Już niedługo w sklepach pojawią się nowe telewizory od Sharpa, UD20 4K Ultra HD LED. Jak wszystkie nowe telewizory, ultranowoczesne, wyposażone w najnowsze technologie, wiernie oddające oryginalne nagrania... Z tą różnicą, że to prawda. Potwierdza to certyfikat THX 4K Display.  

Sharp UD20 4K Ultra HD LED
System THX od 1982 zajmuje się certyfikacją urządzeń i instalacji reprodukujących dźwięk lub obraz. Firma precyzyjnie określa wymogi, jakie kandydaci do odznaczenia powinni spełniać, a ich realizacja nie jest prosta. Aby je uzyskać, telewizory UD20 przeszły ponad 400 drobiazgowych testów. W Polsce certyfikat THX posiadają, bagatela, 2 kina. Sharp UD20 4K Ultra HD LED Za głębię kolorów odpowiada nowy system podświetlenia Rich Colour Display, jeszcze bardziej zbliżający jakość wyświetlanych kolorów do natury. Z uwagi na to, że materiałów 4K wciąż jest bardzo niewiele, telewizory posiadają inteligentne systemy skalowania. Każdy wyświetlany obraz, niezależnie od źródła pochodzenia, podnoszony jest do rozdzielczości możliwie najbliższej 4K. Inną nowinką, o której można wspomnieć jest funkcja Local Contrast Control, odpowiadająca za... Kontrast.
Sharp UD20 4K Ultra HD LED

W trosce o pomyślną współpracę obrazu i dźwięku, dla telewizorów specjalnie zaprojektowano system Yamaha AudioEngine. Jak zapewnia producent, rozszerzyło to zakres zarówno wysokich, jak i niskich tonów. Kino domowe coraz bardziej zbliża się jakością do kin pozadomowych.
Sharp UD20 4K Ultra HD LED

Portfolio UD20 uzupełnia barwna paleta funkcji sieciowych. Wymienić można m.in. wbudowane Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, czy będące już standardem smartfonowe aplikacje do obsługi. Funkcją, która przyjemnie się kojarzy jest też tzw. Wallpaper Mode. W tym trybie na ekranie telewizora można oglądać własne grafiki, zdjęcia i filmy. Mają być one wyświetlane z niewielkim podświetleniem, stylizującym materiał na ekspozycję w galerii sztuki.
Zobacz cenę i specyfikację Sharp LC-60UD20E w sklepie RMS.pl Zobacz cenę i specyfikację Sharp LC-70UD20E w sklepie RMS.pl
Sharp UD20 4K Ultra HD LED

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony