iFi Audio iCAN i iDAC
 


Na audiofilskim rynku wciąż niewiele jest urządzeń przenośnych, w niewielkich rozmiarach mieszczących naprawdę solidne brzmienie. Jednym z pionierów w tej przestrzeni jest firma iFi Audio. W jej ofercie znajdziemy 2 serie produktów - Micro i Nano.  

iFi Audio iCAN i iDAC

iFi Audio iCAN Nano to bodaj najmniejszy wzmacniacz słuchawkowy świata. Urządzenie o wymiarach niewiele przekraczających wielkość pudełka zapałek waży 160g. Konstruktorzy celowali w uniwersalność. Urządzenie przenośne powinno przede wszystkim być w stanie napędzić różne rodzaje słuchawek. I tak jest w istocie. Jak zapewnia producent, mały iCAN poradzi sobie z każdym modelem. Litowo-jonowa bateria zaś potrafi działać bez ładowania aż do 70 godzin.
iFi Audio iCAN

Starszy brat iCANa Nano to iCAN Micro. Dwukrotnie większy, wciąż pozostaje mały. Moc oferuje jednak wyjątkowo wysoką. W klasie A jest to 400mW. W przeciwieństwie jednak do wersji Nano, iCANa Micro już nie zasilimy za pomocą baterii.

Oba wzmacniacze wyróżniają się wyjątkowo bogatym brzmieniem. Wpływa na to holograficzny system dźwięku 3D, dzięki któremu otrzymujemy realistyczną scenę oraz wzmocnienie basu XBass, technologia zaprojektowana specjalnie dla słuchawek. Recenzenci są zgodni - brzmienie iCANów to najwyższa półka.
iFi Audio iCAN

iCAN to w pełni analogowe urządzenia, oddające dźwięk bez wykorzystywania układów DSP. Inaczej jest w wypadku iDAC Micro. To również wzmacniacz słuchawkowy, który jednocześnie jest przetwornikiem C/A. Przetwornik DAC ESS Sabre wykorzystuje technologię Hyperstream, dzięki czemu otrzymujemy głębię dźwięku nieporównywalną z urządzeniami w tej klasie cenowej.

Cena i specyfikacja iFi Audio iCAN Nano w sklepie RMS.pl Cena i specyfikacja iFi Audio iCAN Micro w sklepie RMS.pl Cena i specyfikacja iFi Audio iDAC Micro w sklepie RMS.pl
iFi Audio iCAN

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony