Harman Kardon Soho Wireless
 


Harman Kardon Soho Wireless to wysokiej jakości słuchawki nauszne z uproszczoną obsługą technologii Bluetooth®. Oferują porządny dźwięk, którego dobrze się słucha. Bezprzewodowe, w sam raz do użytku poza domem.  

Harman Kardon Soho Wireless
Słuchawki Soho Wireless firmy Harman Kardon to lekka, przenośna konstrukcja. Dobry dźwięk w praktycznym i gustownym pakiecie bezprzewodowym to rzecz godna zainteresowania każdego, kto używa urządzeń przenośnych. Na muszlach słuchawek umieszcono oryginalnie wykonane, reagujące na dotyk elementy sterujące, co z pewnością znajdzie zastosowanie w tętniącym życiem mieście. 30mm przetworniki, wysokiej jakości magnesy neodymowe zamknięte zostały w eleganckiej konstrukcji.
Harman Kardon Soho Wireless

Technologie Bluetooth® oraz NFC z łatwością pozwolą na parowanie szeregu urządzeń. Bluetooth® - tak jak pieniądze - to jednak nie wszystko. Każde urządzenie bezprzewodowe - nawet to wyposażone, jak Soho Wireless w aptX i AAC - kiedyś się wyczerpie. Na tę okazję spece z Harman Kardon przygotowali odłączany kabel oraz możliwość sprawnego ładowania przez USB.
Harman Kardon Soho Wireless

Jak przystało na Harmana, słuchawki cieszą oko. Wzornictwo Soho Wireless przykuwa uwagę. Słuchawki wykończono materiałami dobrej jakości - skórą i stalą nierdzewną. Bardzo przydatną w warunkach mobilnych funkcją jest możliwość składania i umieszczenia w bezpiecznym, płaskim futerale.

Harman Kardon Soho Wireless dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych (czarne, białe, brązowe).
Cena i specyfikacja Harman Kardon Soho Wireless w sklepie RMS.pl.

Harman Kardon Soho Wireless

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony