Coral Electronic DLC 165, TLC 500 i TLC 600
 

Coral Electronics, włoski producent elektroniki hi-fi i systemów głośnikowych - właściciel marki Indiana Line - od lat specjalizuje się w nagłośnieniu samochodowym. Na polski rynek trafiły właśnie 3 modele głośników z serii Target Audio i Daytona, oznaczone symbolami TLC 500, TLC 600 i DLC 165.


Głośniki serii Daytona zaprojektowano z myślą o instalacji w standardowych otworach montażowych samochodu oraz bezpośrednim podłączeniu do radio. DLC 165 to 2 okrągłe głośniki średnioniskotonowe z polipropylenową membraną i 25mm cewką w aluminiowej obudowie. Posiadają 40W mocy ciągłej RMS, zaś sposób ich zasilania został zoptymalizowany pod kątem brzmieniowym. To rozsądne rozwiązanie, które łączy w sobie prostotę montażu oraz dobry stosunek jakości do ceny.
Coral TLC 500 i TLC 600 to z kolei przedstawiciele serii Target Audio. Są konstrukcjami nieco tańszymi od Daytony. Mimo różnicy w cenie, zastosowane rozwiązania mogą robić wrażenie. Znajdziemy tu już 2 głośniki: pośrodku głośników średnioniskotonowych umieszczono jedwabne wysokotonówki. Membrany tych pierwszych, wykonane metodą wtryskową z kauczuku butylowego, są wzmacniane tytanem oraz pokryte cienką warstwą chromu. Ich moc znamionowa RMS wynosi 40W w przypadku niższego modelu i 50W w droższej wersji. Głośniki Coral to pierwsza z serii informacji o głośnikach CarAudio. W najbliższych dniach możecie Państwo spodziewać się czegoś więcej. Tym razem zza oceanu. Zobacz cenę i specyfikację Coral Target TLC 500 w sklepie RMS.pl Zobacz cenę i specyfikację Coral Target TLC 600 w sklepie RMS.pl Zobacz cenę i specyfikację Coral Daytona DLC 165 w sklepie RMS.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony