Denon AVR-X3100W
 


Sieciowy amplituner kina domowego Denon AVR-X3100W pochodzi z najnowszej linii produktowej Denona, AVR. Podobnie jak w wypadku innych urządzeń z serii, wyposażenie technologiczne modelu 3100W pozwala mu na sterowanie domowym systemem audio-video. Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają odsłuch muzyki z dowolnego źródła.

Denon AVR-X3100W
Sercem urządzenia jest 7-kanałowa sekcja wzmacniacza wyposażona w wysokonapięciową dyskretną końcówkę mocy dla każdego z kanałów. Konstrukcja została pomyślana tak, aby dzięki wysokiej mocy (180W na kanał) móc wysterować również kolumny o niższej impedancji, do 4 Ohm. Tryb pracy ECO automatycznie dostosowuje poziom przekazywanej mocy do poziomu głośności. Zużywana energia jest monitorowana w czasie rzeczywistym.
Denon AVR-X3100W

Amplituner jest wyposażony w bogaty arsenał wejść i wyjść cyfrowych i analogowych. 8 wejść i 2 wyjścia HDMI (w tym niezależna druga strefa video) to wystarczająco wiele, by obsłużyć rozbudowany zestaw kina domowego. 7 par złącz głośnikowych uzupełniają 2 wyjścia subwooferowe. AVR-X3100W umożliwia też działanie drugiej strefy audio, obsługiwanej za pomocą wyjścia liniowego lub końcówek mocy. Za właściwą kalibrację dźwięku odpowiada wbudowany system Audyssey MultEQ XT oraz Audyssey Pro. Denon AVR-X3100W Denon postawił na szerokie opcje sieciowe. Na pokładzie AVR-X3100W znajdują się technologie, jak Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay i DLNA. Umożliwia to odsłuch z praktycznie dowolnego źródła - smartfonów, laptopów, tabletów, innych źródeł sieciowych. Oprócz tego za pomocą amplitunera można korzystać z aplikacji Spotify Connect.
Cena i specyfikacja Denon AVR-X3100W w sklepie RMS.pl
Yamaha RX-A1040

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony