Lindy HF-110
 


Brytyjsko-niemiecki producent przemysłowych oraz konsumenckich akcesoriów i kabli audio-video  wprowadza na rynek kolejny model słuchawek. Chociaż HF-110 ledwo zadebiutował na rynku to już otrzymał wyróżnienie brytyjskiego Hi-Fi Choice.
Nie ma w tym nic dziwnego – na tle minimalistycznych konstrukcji z małymi nausznikami, które nie mają prawa dobrze zagrać HF-110 prezentuje się jak najlepsza klasyka. Normalnej wielkości muszle wyposażone w pełne pady z ekoskóry pozwalają na komfortową pracę dla dużych, 42mm przetworników. Duża otwarta obudowa oznacza duża miejsca na właściwe wygłuszenie oraz możliwość rozwiązanie problemów z hałasem przepływającego powietrza, co jest zmorą małych zamkniętych konstrukcji. 
HF-110 obce są problemy wielu konkurencyjnych konstrukcji w tej cenie, stąd Lindy nie bało się posłać słuchawki do magazynu testującego sprzęt dla audiofilów. Efekt to wyróżnienie w formie rekomendacji redakcji. Na szczególną zasługę zdaniem redakcji zasługują wysokie tony, które zaskakują znakomitą przestrzennością i wyrazistym, ale nie agresywnym brzmieniem. Podkreślono także wysokiej jakości wykonanie, które w żadnym aspekcie nie wygląda w dotyku na tanie oraz zaawansowaną technologie samych słuchawek.

HF-110 wyposażono w cewkę z miedziowanego aluminium (CCAW), ze stosowania których słynie japońska Audio-Technica. 42mm przetworniki napędzane są przez magnesy neodymowe. Domowo-audiofilsko-profesjonalne zastosowanie uzupełnia 3 metrowy kabel z przejściówką na 6.3mm.
Cena i specyfikacja Lindy HF-110 w sklepie RMS.plDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony