Harman Kardon Omni Bar - CES 2015
 


Harman Kardon przedstawił nowego członka bezprzewodowej rodziny Omni. Omni Bar to soundbar 2.1, w komplecie z dedykowanym bezprzewodowym subwooferem. System pojawi się w sprzedaży w kwietniu 2015.

Harman Kardon Omni Bar - CES 2015 Seria Omni zadebiutowała na ubiegłorocznych targach IFA w Monachium. Od tamtej pory paleta produktów poszerzyła się o kilka bezprzewodowych głośników (Omni 10 i Omni 20). Soundbar wygląda na oczywisty krok naprzód, wprowadzający Omni do jednego szeregu z systemami typu Sonos. Do Polk Audio i Definitive Technology jeszcze trochę mu brakuje.

Omni Bar łączy się z telewizorem przez standardowe połączenie optyczne lub HDMI, jest w stanie też obsłużyć domową sieć wi-fi. Obsługa i konfiguracja przebiega za pomocą aplikacji Harman Kardon Controller App. Jako część systemu Omni, Bar pozwala na strumieniowy przesył dźwięku (również dźwięku z TV) do pozostałych głośników z serii. Podobnie jak one, soundbar będzie w stanie odtwarzać pliki audio wysokiej jakości 24-bit/96kHz.

W zestawie znajdziemy stojak pod bezprzewodowy subwoofer. Istnieje też możliwość montażu naściennego - Harman zapewnia, że to wystarczająco kompaktowe urządzenie, by zmieścić je za sofą lub krzesłem.

Omni Bar będzie też obsługiwać szereg serwisów strumieniowych typu Spotify, czy TuneIn.


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony