Harman Kardon Omni Bar - CES 2015
 


Harman Kardon przedstawił nowego członka bezprzewodowej rodziny Omni. Omni Bar to soundbar 2.1, w komplecie z dedykowanym bezprzewodowym subwooferem. System pojawi się w sprzedaży w kwietniu 2015.

Harman Kardon Omni Bar - CES 2015 Seria Omni zadebiutowała na ubiegłorocznych targach IFA w Monachium. Od tamtej pory paleta produktów poszerzyła się o kilka bezprzewodowych głośników (Omni 10 i Omni 20). Soundbar wygląda na oczywisty krok naprzód, wprowadzający Omni do jednego szeregu z systemami typu Sonos. Do Polk Audio i Definitive Technology jeszcze trochę mu brakuje.

Omni Bar łączy się z telewizorem przez standardowe połączenie optyczne lub HDMI, jest w stanie też obsłużyć domową sieć wi-fi. Obsługa i konfiguracja przebiega za pomocą aplikacji Harman Kardon Controller App. Jako część systemu Omni, Bar pozwala na strumieniowy przesył dźwięku (również dźwięku z TV) do pozostałych głośników z serii. Podobnie jak one, soundbar będzie w stanie odtwarzać pliki audio wysokiej jakości 24-bit/96kHz.

W zestawie znajdziemy stojak pod bezprzewodowy subwoofer. Istnieje też możliwość montażu naściennego - Harman zapewnia, że to wystarczająco kompaktowe urządzenie, by zmieścić je za sofą lub krzesłem.

Omni Bar będzie też obsługiwać szereg serwisów strumieniowych typu Spotify, czy TuneIn.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony