HiFiMAN EF-100
 


RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce wprowadza do sprzedaży nowy hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy / stereo z przetwornikiem DAC USB.

HiFiMAN EF-100

Najważniejsze cechy: EF100 to wzmacniacz hybrydowy nowej generacji, który łączy w sobie:
sekcję przedwzmacniacza opartą o lampę elektronową
wzmacniacz słuchawkowy w klasie AB o mocy 2W RMS
końcówkę mocy stereo w klasie T o mocy 4.5W RMS
potencjometr oparty o drabinkę rezystorową
24-bitowy przetwornik DAC
HiFiMAN EF-100

Całość zamknięto w zgrabnej, giętej kompaktowej obudowie wykonanej ze stopu aluminium. Obudowę wykończono wysokiej klasy malowaniem proszkowym. Obsługa wzmacniacza odbywa się za pomocą niezawodnych i stylowych przełączników hebelkowych. Gałka potencjometru została wykonana z aluminium.
Zastosowanie przedwzmacniacza opartego o lampę pozwoliło na uzyskanie łagodnego, ciepłego, gładkiego, a jednocześnie detalicznego brzmienia. Muzykalność w połączeniu z mocą zdolną wysterować nawet najtrudniejsze słuchawki to od zawsze znak rozpoznawczy wszystkich wzmacniaczy słuchawkowych HiFiMAN. Ponadto EF100 został wzbogacony o nową funkcję - możliwość wysterowania niewielkich monitorów biurkowych. Dzięki wejściu USB EF100 to znakomity partner dla każdego melomana słuchającego z rozmaitych źródeł opartych o komputer.
HiFiMAN EF-100


Cena: 2290zł, dostępny kolor: srebrny matowy
O marce HiFiMAN:
HiFiMAN to legendarna na terenie USA  audiofilska marka, której właścicielem jest przedsiębiorstwo Head Direct z siedzibą w Nowym Jorku. Od kilku lat firma sukcesywnie wprowadza na rynek i popularyzuje alternatywny typ słuchawek określanych jako ortodynamiczne lub planarne. Jednym z pierwszych produktów jaki powstał w HiFiMANie jest bez wątpienia najlepszy na świecie przenośny odtwarzacz audiofilski – HiFiMAN HM-801. Produkt, który dał firmie międzynarodową sławę oraz bardzo mocną pozycję na amerykańskim rynku audiofilskim.
HiFiMAN EF-100

Jakość marki HiFiMAN:
HiFiMAN słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMANa doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMANa przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak nowatorskiej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMANa uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz bezkonkurencyjnie niezawodne. internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMANa przechodzi aż roczny okres testowy.
Dodatkowych informacji udziela: Andrzej Lemański
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (85) 747 97 58
tel. kom. 607 266 622

Cena i specyfikacja HiFiMAN EF-100 w sklepie RMS.pl

Zobacz produkty HiFiMAN w sklepie RMS.pl
HiFiMAN EF-100

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony