Astell&Kern Layla
 


Od czasów Erica Claptona i The Rolling Stones Layla i Angie nie są już zwykłymi, kobiecymi imionami, niewyróżniającymi się spośród dziesiątek innych. Świetnie wyczuli to specjaliści od marketingu w Astell&Kern. Świeżo wprowadzone do serii Siren słuchawki dokanałowe zostały ochrzczone na cześć bohaterek tych utworów.

Na początku prosimy o zapoznanie się z Laylą.


Astell&Kern Layla

Layla to jedna z najbardziej popularnych love songów w historii rocka. Nagrana przez Erica Claptona i jego kolegów z zespołu Derek and the Dominos po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w roku 1970. Od tamtej pory doczekała się niezliczonej ilości coverów i wersji, spośród których prym wiedzie słynne wykonanie z albumu MTV Unplugged.

Obie pary słuchawek powstały we współpracy z Jerry Harvey Audio. Założyciel firmy wypowiada się o Layli w ten sposób: "Layla to pierwsze słuchawki douszne, które od początku projektu miały być produktem referencyjnym. Większość słuchawek dokanałowych, które projektowałem były nastawione na rock i rock&roll z lekkim naciskiem na niskie i niższe średnie tony, precyzyjne lecz ciepłe. Te słuchawki mają najbardziej wyrafinowaną zwrotnicę, jaką zastosowano kiedykolwiek w słuchawkach dokanałowych".

Astell&Kern Layla


Przetworniki do serii Siren zostały zaprojektowane od podstaw. Przetwornik wysokotonowy wykonano, aby zapewnić optymalne odtwarzanie najwyższych części pasma oraz minimalny poziom zniekształceń. Odpowiedzialny za średnie tony z kolei posiada całkowicie płaską charakterystykę w przedziale 10-5.000Hz. Przetwornik niskotonowy z kolei dobrze kontroluje bas, praktycznie bez żadnych zniekształceń.


Astell&Kern Layla


Layla korzysta z technologii SoundrIVE oraz zaprojektowanych przez Jerry Harvey Audio przetworników - po cztery na każdy przedział pasma! Słuchawki wyposażone są w konfigurację 12 przetworników, co zapewnia wyjątkowo szerokie pasmo przenoszenia. W zestawie znajdziemy 2 wysokiej klasy kable - jeden wyposażony w standardowy wtyk 3.5mm oraz drugi przeznaczony dla odtwarzaczy AK240, AK120 II i AK100 II zakończony specyficznym 2.5mm 4-polowym złączem.
Cena i specyfikacja Astell&Kern Layla w sklepie RMS.pl
Astell&Kern Layla

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony