Onkyo TX-RZ900

Po Onkyo TX-RZ800 na polski rynek niedługo wejdzie nowa, mocniejsza wersja tego amplitunera, oznaczona symbolem TX-RZ900. Urządzenia poprzednio wprowadzone do sprzedaży – jak TX-SR343 i TX-SR444 – były przedstawicielami klasy budżetowej. Nowe urządzenia to już solidne flagowce z wysokiej półki.

Onkyo TX-RZ900
Wzornictwo obu amplitunerów pokazuje określoną ścieżkę rozwoju. Podłużny układ przycisków w poprzednich modelach rodziło raczej „konsolowe” skojarzenia. W ostatnich urządzeniach poprzez dążenie do bardziej eleganckich form widać wpływ Pioneera. Front wykonano z grubego aluminium, zaś większość przycisków ukryta jest za zamykaną klapką.
Onkyo TX-RZ900

Oba amplitunery korzystają z praktycznie identycznej elektroniki – jedynymi różnicami jest wyższa moc TX-RZ900 (200W wobec 185W TX-RZ800) i lepszej jakości, złocone złącza głośnikowe wykorzystane w droższym modelu. Wzmacniacze amplitunerów skonstruowane są w układzie trójstopniowych odwróconych obwodów Darlingtona, co gwarantuje płytkie ujemne sprzężenie zwrotne i bardzo szerokie pasmo przenoszenia (są w stanie wzmocnić sygnał o częstotliwości już 5Hz). Filtr analogowy VLSC™ po przetworzeniu sygnału w DAC-u wytwarza falę analogową, całkowicie usuwając szumy pulsacyjne. Onkyo TX-RZ900

Oba amplitunery posiadają kinowe certyfikaty THX Select2 Plus oraz korzystają z trójwymiarowych kodeków Dolby Atmos i DTS:X. Szeroka funkcjonalność sieciowa – AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi – pozwala na bezprzewodową transmisję danych z różnorodnych urządzeń.

amplitunery sklep rms.pl
Oprogramowanie i funkcjonalności znamy z poprzednich urządzeń Onkyo. Takie funkcje, jak Advanced Music Optimizer, Theater-Dimensional Virtual Surround czy Direct były wykorzystywane już w wielu modelach.

Specyfikacja Onkyo TX-RZ900 w sklepie RMS.pl
Onkyo TX-RZ900

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kino domowe