Musical Fidelity V90 DAC i LPS w czerni
 


RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży nowe wersje kolorystyczne urządzeń z serii V90: - przedwzmacniacz gramofonowy: V90 LPS w wersji czarnej - przetwornik cyfrowo-analogowy: V90 DAC w wersji czarnej

    Rozbudowa najlepiej sprzedającej się serii produktów Musical Fidelity ma związek z ciągle rosnącą popularnością obu modeli. Na szczególną uwagę zasługuje V90 DAC, który we wszystkich dostępnych wcześniej wersjach sprzedał się w ilości przekraczającej 100.000 sztuk! Z kolei przedwzmacniacz gramofonowy V90 LPS bazuje na konstrukcji przygotowanej dla najdroższych urządzeń producenta: M3si oraz M6si. Tym samym stanowi nie lada okazję nawet dla zaawansowanych miłośników gramofonów.

Musical Fidelity V90 DAC – szczegółowy opis
Musical Fidelity V90-DAC to znakomity sposób na podwyższenie jakości brzmienia dla szerokiej gamy źródeł audio. Podzespoły umieszczone w solidnej, lecz dyskretnej i stylowej obudowie, charakteryzują się doskonałymi w swojej cenie parametrami technicznymi. V90-DAC zmienia sposób słuchania muzyki z tanich źródeł dźwięki - od teraz Twoje ulubione utwory zabrzmią zupełnie inaczej!

V90-DAC oferuje złącza: jedno koaksjalne, dwa optyczne oraz asynchroniczne USB-B dla komputera PC. Tym samym jest w stanie współpracować z praktycznie każdym urządzeniem nadającym cyfrowy sygnał audio. Od komputerów PC i MAC, przez odtwarzacze strumieniowe do bardziej konwencjonalnych źródeł muzyki, jak odtwarzacze CD, DVD/Blu-ray, cyfrowe radia i telewizory. V-90DAC gwarantuje wysoką, 32-bitową jakość dźwięku w przystępnej cenie.Sercem cyfrowego układu jest 32-bit przetwornik DAC Ti Burr Brown PCM1795. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej ścieżce wejścia V90 DAC charakteryzuje się on wyjątkowo niskim timingiem jitter na poziomie 12 pikosekund oraz znakomitym stosunkiem sygnału do szumu wyższym niż 117dB. Technologie zastosowane w V90-DAC można spotkać jedynie w urządzeniach ze znacznie wyższej półki cenowej np w kilkukrotnie droższym odtwarzaczu CD M3scd.

V-90 DAC oferuje bardzo dojrzałe, neutralne, spójne i muzykalne brzmienie oparte na detaliczności oraz delikatnie ocieplonej średnicy i łagodnie ale szybko prowadzonym, basie. Przetwornik sprawdza się w szczególnosci w urządzeniach budżetowych, dzięki niezwykłej umiejętności "uspokajania" oraz układania dźwięku przy jednoczesnym podnoszeniu jego walorów w każdym aspekcie: znaczącej poprawy detaliczności średnich i wysokich tonów, obciążenia i siły basu oraz wzmocnienia i zaznaczenia wokali na szeroko prowadzonej scenie muzycznej.

Starania producenta skupiły się na dwóch celach - osiągnięciu światowej klasy parametrów technicznych jitter oraz zapewnieniu współpracy z jak największą ilością źródeł cyfrowych w swoim przedziale cenowym. Asynchroniczne wejście USB pozwala wygenerować zupełnie nową jakość dźwięku z komputera kilka chwil po prostej, niesprawiającej kłopotu instalacji.


Musical Fidelity V90 LPS – szczegółowy opis V90-LPS kontynuuje tradycję przedwzmacniaczy gramofonowych Musical Fidelity, które od początku istnienia firmy słynęły z absolutnie bezkonkurencyjnego stosunku jakości dźwięku do ceny. V-90-LPS po raz kolejny zostawia konkurencję daleko w tyle - zarówno designem i jakością wykonania obudowy, jak i funkcjonalnością (pełna obsługa wkładek MM i MC z oddzielnymi wejściami).


Super krótka ścieżka sygnałowa zaprojektowana od podstaw z myślą o użyciu w kilkukrotnie droższych zintegrowanych wzmacniaczach serii M3si oraz M6si oferuje czyste i transparentne brzmienie, które nie zakłóca muzycznej synergii na linii wkładka gramofonowa - wzmacniacz. Potwierdzają to znakomite parametry: stosunek sygnał szum na poziomie 80 decybeli oraz zniekształcenia THD 0.01%.


V90-LPS to konkurent dla dwu, a nawet trzykrotnie droższych konstrukcji, absolutnie niedościgniony wzór przedwzmacniacza gramofonowego w swojej cenie. Jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie Musical Fidelity.


Cena i specyfikacja Musical Fidelity V90 LPS w sklepie RMS.pl
Cena i specyfikacja Musical Fidelity V90 DAC w sklepie RMS.pl
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony