Ultrasone Edition M

Bawarski producent wysokiej klasy słuchawek, Ultrasone, wprowadza na rynek kolejny model słuchawek przenośnych. Kontynuuje tym samym drogę, którą rozpoczął przy poprzedniej nowości, modelu Go. W przypadku obecnego modelu Edition M mamy do czynienia jednak z produktem znacznie wyższej klasy. Jak zapewnia producent, to "pierwsze luksusowe słuchawki przenośne".

Ultrasone Edition M

Jak przystało na Ultrasone, mamy do czynienia z produktem bardzo przemyślanym, o nienagannej jakości wykonania. Edition M są wyjątkowo lekkie (jedynie 146g), co w połączeniu z impedancją na poziomie 40 Ohm czyni je świetnym sprzętem do współpracy z urządzeniami o niskim poziomie wyjściowym, jak smartfony i tablety. W odłączanym kablu znajduje się mikrofon oraz pilot zdalnego sterowania. Nowalijką w segmencie słuchawek jest aplikacja mobilna dla systemów Android, umożliwiająca samodzielną kalibrację pilota według osobistych potrzeb.

Ultrasone Edition M

Materiały, z jakich wykonano Edition M rzeczywiście kojarzą się z luksusem. 30mm przetworniki pokryto tytanem, wszystkie styki złotem, zaś kapsuły - elegancko wyglądającym oraz odpornym na uszkodzenia mechaniczne rutenem. To nie wszystko. Miękkie elementy wykończono... skórą etiopskich owiec.

nauszne

Rozwiązania zastosowane w Ultrasone Edition M pozwolą na wygodne spędzenie każdej podróży. Producent zaleca również używanie ich podczas sportu, ale obawy może budzić noszenie na głowie niespełna 4000zł podczas treningu.

Ultrasone Edition M

W słuchawkach wykorzystano znaną z poprzednich konstrukcji technologię S-Logic. W metalowej przegrodzie oddzielającej przetworniki od materiału gąbek zastosowano niecentrycznie umieszczone otwory, chroniące słuchacza przed promieniowaniem elektromagnetycznym wytwarzanym przez cewki przetworników. Ponadto system zapewnia ponadprzeciętne wrażenia przestrzenne i pozwala na redukcję ciśnienia akustycznego o 3-4dB, uzyskując subiektywnie ten sam poziom natężenia dźwięku, co w tradycyjnych konstrukcjach.

Cena i specyfikacja Ultrasone Edition M w sklep.rms.pl

Ultrasone Edition M

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki