Sennheiser HD 630VB

W ostatnich tygodniach producenci słuchawek wypuszczają na rynek modele przenośne w cenie, która do tej pory zarezerwowana była dla produktów audiofilskich, przeznaczonych do spokojnego odsłuchu w domowym zaciszu. Tymczasem po niedrogich jeszcze Ultrasone GO przyszedł czas na wielokrotnie droższe Edition M. Dziś opisujemy nowe słuchawki Sennheisera, HD 630VB, które producent poleca do użytku mobilnego.

Sennheiser HD 630VB

Coraz wyższa popularność słuchawek przenośnych jest odpowiedzią producentów na rosnące tempo i mobilność życia codziennego. Wydaje się, że to dobry kierunek - obok tanich pchełek, dostarczanych razem ze smartfonami, pojawiają się w ofercie modele premium o wystarczająco niewielkich zapotrzebowaniach prądowych, by móc działać razem ze smartfonami i innymi urządzeniami mobilnymi. Sennheiser, w przeciwieństwie do Ultrasone, nawet w materiałach markeingowych nie zaleca korzystania z HD 630VB podczas treningów, co byłoby zachowaniem, oględnie mówiąc, ekstrawaganckim. Wszystkich, którzy chcieliby zabrać słuchawki w podróż np. samolotem ucieszy fakt, że sprzedawane są w komplecie z eleganckim futerałem przenośnym.

Sennheiser HD 630VB


HD 630VB to słuchawki bardzo skuteczne (114dB), o niskiej impedancji na poziomie 23 Ohm, co rzeczywiście czyni z nich dobrego partnera dla urządzeń o niskim poziomie wyjściowym. Konstrukcja jest oczywiście zamknięta, co stanowi najlepszy sposób na bezkonfliktowe podróżowanie.

nauszne

Producent wspomina o bardzo szerokim, wykraczającym poza zakres ludzkiej słyszalności, paśmie częstotliwościowym: 10 - 42.000Hz, przy czym muzyka ma być odtwarzana w wyjątkowo wysokiej rozdzielczości, co jest domeną wielu Sennheiserów.

Sennheiser HD 630VB

Estetyka nowego modelu wyróżnia się na tle innych par słuchawek Sennheisera w tej cenie. HD 700 i 800, mimo chwalonego w wielu recenzjach brzmienia, nie wyglądają elegancko. Nowocześnie, ekstrawagancko - tak, ale nie elegancko. Z HD 630VB jest inaczej. Duże, srebrne, dokładnie obudowane muszle, czarne skórzane elementy i czerwona wyściółka nausznic bardzo dobrze się ze sobą komponują.

Przyciski zdalnego sterowania (głośność, wybór ścieżek, odbieranie i nawiązywanie rozmów) umieszczono na prawej muszli - tej samej, do której przypięty jest zakończony małym jackiem 3.5mm kabel.

Cena i specyfikacja Sennheiser HD 630VB w sklep.rms.pl

Sennheiser HD 630VB

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki