Harman Kardon Esquire 2

Harman Kardon ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowego bezprzewodowego systemu głośnikowo-konferencyjnego. Esquire 2 jest trzecim produktem marki oznaczonym tym symbolem. Podobnie, jak w przypadku jego poprzedników, producent dedykuje go do rozwiązań przenośnych i biurowych.

Harman Kardon Esquire 2

Nowy Esquire wizualnie przypomina model Mini, w ubiegłym roku nagrodzony przez EISA. Elegancki, prostokątny kształt wykonany z aluminium, pokryty drobną, misternie wykonaną maskownicą. Nie jest wystarczająco głęboki, by móc go postawić, w zamian za to posiada wysuwaną z tyłu nóżkę. Jest szerszy, niż pozostałe odsłony, ale wciąż wystarczająco kompaktowy, by móc go spakować do torebki lub plecaka - niecałe 20cm. Jak w przypadku całej serii produktów Esquire, estetyka jest mocną stroną nowego głośnika. Szczególnie z uwagi na to, że oprócz rozwiązań przenośnych, jest to pełnoprawny system konferencyjny, który świetnie będzie się prezentował w przestrzeni biurowej. Harman Kardon Esquire 2

Strumień audio przesyłany jest rzecz jasna w Bluetooth w wersji 4.1. Urządzenie pozwala na podłączenie do trzech smartfonów lub tabletów jednocześnie. Esquire 2 wyposażony jest w 4 głośniki o średnicy 3.2cm, co pozwoli na wytworzenie symulacji dźwięku przestrzennego.

przenośny bluetooth

Dla rozwiązań konferencyjnych posiada wbudowane aż 4 mikrofony o wysokiej precyzji i czułości, które - jak zapewnia producent - mają pozwalać na rozmowy nawet w najgłośniejszych miejscach. Za tłumienie zakłóceń i echa odpowiedzialna jest technologia VoiceLogic, co pozwala się spodziewać dobrej jakości odtwarzanych i przesyłanych rozmów. Już w poprzednim modelu, Esquire Mini, ten element stał na bardzo wysokim poziomie.
Harman Kardon Esquire 2

Wbudowana bateria o pojemności 3.200mAh ma umożliwić ok. 8 godzin nieprzerwanego odsłuchu, oczywiście w zależności od poziomu głośności. Głośnik jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i złotej.

Cena i specyfikacja Harman Kardon Esquire 2 w sklep.RMS.pl
Harman Kardon Esquire 2

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Głośniki przenośne