JBL Reflect Response

Na tegorocznych targach CES furorę zrobiły JBL Reflect Response - pierwsze na świecie słuchawki sportowe sterowane za pomocą gestów. Zaprezentowany po raz pierwszy w styczniu prototyp jest właśnie oficjalnie wprowadzany do sprzedaży.

JBL Reflect Response

Response to jeden z czterech modeli słuchawek, które w na przełomie października i listopada 2015 r. wzbogacą serię słuchawek sportowych Reflect, charakteryzujących się odblaskowym kablem, zapewniającym bezpieczeństwo podczas nocnych treningów na świeżym powietrzu. To słuchawki całkowicie przeznaczone dla sportowców. Wyposażone są w lekki, opatentowany przez JBL ergonomiczny uchwyt na kark. Również wkładki douszne posiadają specjalne elementy mocujące, gwarantujące pewne trzymanie się słuchawek wewnątrz uszu.

JBL Reflect Response

Reflect Response przesyłają dźwięk za pomocą Bluetooth. Po jednym naładowaniu słuchawki wytrzymują 10 godzin pracy.

sportowe
Najciekawszą cechą nowych JBL'i jest jednak możliwość sterowania gestami. Za ich pomocą można odbierać telefony oraz zmieniać kolejność utworów na liście odtwarzania. Rodzaj i dynamikę gestów konfiguruje się za pomocą aplikacji JBL. To bardzo ciekawa opcja - pytanie, jak sprawdzi się w praktyce. Nawet podczas treningów biegowych częstokroć pracuje przecież całe ciało: biegacze wykonują wymachy ramion, rozciągają się. Łatwo sobie wyobrazić, jak podczas "sportowego" ruchu ręką utwór się zmienia, mimo że wcale tego nie chcieliśmy. Można jednak sądzić, że JBL - jak mało kto doświadczony w produkcji słuchawek sportowych - dobrze przetestował wszystkie ewentualności. Tym bardziej ciekawi moment, w którym słuchawki trafią do magazynów sklepowych i będzie można przetestować je osobiście. A to już w listopadzie.

Cena i specyfikacja słuchawek JBL Reflect Response w sklep.RMS.pl
JBL Reflect Response

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki do biegania

<