Definitive Technology na CEDIA 2015 - fotorelacja
 


Zakończone w sobotę targi CEDIA 2015 były prezentacją najlepszych produktów związanych z projektowaniem i instalacją inteligentnych systemów oraz rozwiązań audio-video w domach. Nagrodę za najlepszy zespół głośnikowy otrzymał najmłodszy przedstawiciel serii Definitive Technology Wireless: W Studio Micro. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z targów.

Definitive Technology na CEDIA 2015 - fotorelacja Definitive Technology W Studio Micro jest produktem w chwili obecnej przygotowywanym do wejścia na polski rynek. Będzie on skromniejszą, bardziej kompaktową - zaledwie 4.5cm wysokości - wersją soundbara W Studio. Przestrzenny układ głośników 3.1 wykorzystywać będzie aż 7 przetworników. O odpowiednią podstawę basową zadba bezprzewodowy, 8-calowy subwoofer. Produkt skierowany będzie do konsumentów, którzy na równi cenią sobie znakomitą, studyjną jakość dźwięku Definitive Technology oraz nowoczesne, kompaktowe formy.

Więcej informacji na temat W Studio Micro podamy, gdy produkt zostanie wprowadzony na polski rynek. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z prestiżowych targów CEDIA 2015. Produkty Definitive Technology Wireless w sklep.RMS.pl


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony