JBL BassProSL
 

Na rynku akcesoriów car-audio JBL wykazuje się coraz większą kreatywnością. Do sprzedaży wprowadzony został m.in. aktywny subwoofer o profilu jedynie 7.1cm, co sprawia, że z łatwością zmieścimy go pod siedzeniem.

JBL BassProSL
Do tej pory "skrzynia basowa" kojarzyła się - jak słusznie wskazuje nazwa - z pokaźnym "meblem" samochodowym, zajmującym cały duży pokój w bagażniku. Tym razem jest inaczej. Profil woofera BassProSL jest opatentowany i wynosi jedynie 71mm. Pozwala to na, jak proponuje producent, umieszczenie go pod przednim siedzeniem praktycznie każdego samochodu. Prostokątną obudowę wykonano z wytrzymałego tworzywa ABS. Na wierzchniej części znajduje się solidny, 8-calowy głośnik ukryty za gęstą maskownicą. Po bokach umieszczono otwory pozwalające na pewny montaż. JBL BassProSL
Wbudowany wzmacniacz pracuje w klasie D, emituje niewiele ciepła i nie obciąża nadmiernie układu elektrycznego auta. Jest on w stanie pracować z mocą 125W RMS. Głośnik wykorzystuje niestandardowy układ ochronny i zapewnia optymalną wydajność przy różnych poziomach wyjściowych. Elektronicznie kontrolowana zwrotnica zapewniająca płynną regulację w zakresie od 50Hz - 120Hz, umożliwiająca pełne zintegrowanie BassProSL z resztą systemu audio w samochodzie. BassProSL wyposażony jest też w wejścia liniowe oraz wysokopoziomowe, co pozwala na podłączenie różnych systemów.

Cena i specyfikacja JBL BassProSL w sklep.RMS.pl JBL BassProSL

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony