JBL Cinema SB150


JBL ogłasza, że do sprzedaży trafia najnowszy przedstawiciel popularnej serii Cinema. Tym razem będzie to najbardziej chyba kompaktowy zestaw spośród wszystkich elementów nagłośnienia do kina domowego, z jakich znana jest ta linia produktowa. CinemaSB 150 to - jak niektórzy domyślili się już po symbolu - soundbar z bezprzewodowym subwooferem.

JBL Cinema SB150 Zestaw przyciąga uwagę przede wszystkim niską ceną. Już za niewiele ponad 1000zł otrzymujemy dopasowane brzmieniowo soundbar i subwoofer o jakości gwarantowanej przez amerykańskiego producenta, któremu czego jak czego, ale doświadczenia z pewnością odmówić nie można. System charakteryzuje się, podobnie jak poprzednie, bardzo dużą prostotą obsługi.

soundbary

Soundbar łączymy z telewizorem za pomocą kabla optycznego, oprócz tego posiada wejście 3,5mm AUX. Oba kable są dołączone do zestawu. JBL Cinema SB150 Subwoofer wyposażony w 16.5cm głośnik i sondbar komunikują się bezprzewodowo. Producent umożliwia oddzielną regulację głośności dla każdego urządzenia. Całkowita moc systemu wynosi 100W RMS. JBL CinemaSB 150 obsługuje kodowanie Dolby Digital, dzięki czemu brzmienie, jakie słyszymy symuluje dźwięk przestrzenny. Oprócz przewodowych źródeł dźwięku, system - tak, jak jego poprzednicy - przyjmuje również sygnał za pośrednictwem bezprzewodowej technologii Bluetooth, co czyni go wygodnym partnerem urządzeń przenośnych. Cena i specyfikacja JBL Cinema SB 150 w sklep.RMS.pl
JBL Cinema SB150