Wireworld Helicon 16
 


Wireworld ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowej serii płaskich przewodów głośnikowych Helicon 16, zaprojektowanych do zastosowań DIY oraz produkcji wewnętrznego okablowania.

Wireworld Helicon 16
Helicon 16 to wyjątkowo giętkie kable, składające się z dwóch płaskich przewodników splecionych ze sobą. Taka konstrukcja stabilizuje przewodniki, co sprawia, że dodatkowa zewnętrzna izolacja nie jest potrzebna. Rozwiązanie to ma również za sobą argumenty brzmieniowe - opatentowana konstrukcja DNA Wireworlda słynie przecież przede wszystkim z wyjątkowych walorów dźwiękowych.
Wireworld Helicon 16
Po wielu latach pracy, wreszcie udało mi się stworzyć 16-żyłowy przewód, którego brzmienie zbliżone jest do połączenia bezpośredniego, jednożyłowego - to dowód naukowy na znaczenie kabli dla brzmienia. - mówi prezes i założyciel Wireworlda, David Salz. Jestem pewien, że Helicon 16 przyniesie brzmienie, którego konstruktorzy zespołów głośnikowych wcześniej nie słyszeli, używając innych kabli.
Wireworld Helicon 16
Dwa izolowane przewody Helicon 16 zawierają szesnaście równoległych żył miedzi, ułożonych w 8 par. Istotną rolę spełniają przerwy pomiędzy nimi, ponieważ ich rozmiar ma wpływ na mierzalne właściwości przewodzące, co daje się usłyszeć w ostatecznym dźwięku. Helicon 16 ma się charakteryzować również istotnymi zaletami praktycznymi, tj. łatwością podłączenia do złącz głośnikowych, zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Innowacyjny kabel będzie produkowany w dwóch wersjach: z przewodnikiem z miedzi OFC lub miedzi Ohno Continuous Cast 7N. Cena i specyfikacja kabli głośnikowych Wireworld Eclipse 16 w sklep.RMS.pl
Wireworld Helicon 16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony