Arcam MusicBOOST
 


Brytyjski Arcam znany jest z dość szerokiej gamy produktowej. Oprócz hi-endowych końcówek mocy i kilkunastokilogramowych procesorów kina domowego firma produkuje również kompaktowe przetworniki C/A. Do tej pory nie było jednak w ofercie czegoś aż tak kompaktowego. Arcam ogłosił wprowadzenie do sprzedaży przetwornika C/A z wzmacniaczem słuchawkowym dedykowanym dla iPhone 6.

Arcam MusicBOOST Arcam MusicBOOST – bo tak zostało nazwane urządzenie – na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły pokrowiec na telefon. Najważniejsze jednak jest jego wnętrze. Znajduje się tam wielokrotnie sprawdzony w różnych urządzeniach przetwornik C/A Texas Instruments Burr Brown oraz dedykowany wzmacniacz słuchawkowy. Urządzenie wyposażone jest w wyjście słuchawkowe 3,5mm oraz złącze micro USB, za pomocą którego naładujemy telefon oraz zsynchronizujemy go z telefonem. Arcam MusicBOOST

MusicBOOST to boost nie tylko dla muzyki. Przy jego pomocy naładujemy baterię iPhone'a oraz zwiększymy jego żywotność do 120%. Całość „ubiera” nasz telefon w miękki w dotyku pokrowiec, spełnia więc również funkcje ochronne.
Wypuszczenie na rynek tak hermetycznego urządzenia może być dość ryzykowne. Czy tak będzie – czas pokaże.
Cena i specyfikacja Arcam MusicBOOST w sklep.RMS.pl

Arcam MusicBOOST

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony