Onkyo BD-SP353
 

Onkyo ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży nowego odtwarzacza Blu-ray 3D. Będzie on oznaczony symbolem BD-SP353 oraz, poza standardowymi funkcjami, będzie wyposażony w możliwość odtwarzania plików hi-res audio.

Onkyo BD-SP353

Onkyo BD-SP353 to pod względem wizualnym krok naprzód w porównaniu do poprzednich Blu-ray'ów firmy. Przedni panel ze szczotkowanego aluminium jest bardzo cienki. Przyciski otwarcia napędu oraz zatrzymania odtwarzania są matowe, zaś wytłoczone w lewym górnym rogu logo producenta zmieniło kolor z białego na stalowy, co wygląda o wiele bardziej elegancko. Kolor napisów na wyświetlaczu został rozjaśniony, dzięki czemu są one znacznie bardziej czytelne.

Onkyo BD-SP353

Nowy odtwarzacz Blu-ray od Onkyo poradzi sobie z praktycznie każdym typem dysków występującym w użyciu, za wyjątkiem SACD. Za pośrednictwem portu USB na frontowym panelu odtworzymy również pliki hi-res audio FLAC i WAV oraz popularne DiVX i AVCHD. Każdy sygnał wideo o niższej rozdzielczości będzie konwertowany do Full HD. Wygodny tryb continue umożliwia rozpoczęcie odtwarzania dokładnie w tym miejscu, w którym zostało zakończone, a złącze ethernet umożliwia podłączenie internetu i korzystanie z usługi BD-Live.
Odtwarzacz Blu-Ray 3D Onkyo BD-SP353 w sklep.RMS.pl
Onkyo BD-SP353

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony