headroom™ Show 2016

Dziś zaczyna się druga edycja headroom™ Show – największych w Wielkiej Brytanii targów słuchawkowych. Swój udzial zapowiedziało ponad 60 wystawców, w tym takie marki, jak HiFiMAN, Musical Fidelity czy STAX.

headroom™ Show 2016

W czasie trwania targów ma odbyć się ponad 20 ekskluzywnych premier produktowych. W ubiegłym roku na headroom™ Show swoje nowości zaprezentowały m.in. takie marki, jak Sennheiser, Pioneer, OPPO, Chord Electronics, AudioQuest i Astell&Kern. W tym roku ma być jeszcze ciekawiej. Lista wystawców liczy 57 pozycji, a wśród nich, oprócz wymienionych wyżej, najwięksi słuchawkowi gracze: Grado, Sennheiser, Beyerdynamic, Audeze i wielu innych. Oprócz słuchawek na targach zostaną zaprezentowane również zarówno domowe i przenośne wzmacniacze słuchawkowe oraz przetworniki C/A, pozwalające na znaczący wzrost jakości brzmienia. Wszystkie urządzenia będą udostępnione do odsłuchu.

headroom™ Show 2016

O skali wydarzenia świadczy fakt, że headroom™ Show odbędzie się w prestiżowym studio nagraniowym Metropolis w londyńskim Chiswick. To miejsce, w którym swoje płyty nagrywali tacy artyści, jak Queen, Michael Jackson, U2, Led Zeppelin czy Amy Winehouse. Miejsce, w którym nawet ściany są przesiąknięte muzyką.

headroom™ Show 2016

Targi headroom™ Show 2016 będzie można odwiedzić w piątek, 29-go stycznia w godzinach 12.00-19.30 oraz w sobotę, 30-go stycznia w godzinach 10.00-17.00.

headroom™ Show 2016

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki