Musical Fidelity Encore 225 - multiformatowy wzmacniacz stereo klasy hi-end
 

Do sprzedaży trafia nowe urządzenie od Musical Fidelity, przedstawiciel nowej serii produktów M6s Encore. Jej przedstawicielem jest audiofilski system all-in-one klasy hi-end, Encore 225.

Musical Fidelity Encore 225 - multiformatowy wzmacniacz stereo klasy hi-end Encore 225 to kompletne rozwiązanie w zakresie elektroniki audio do hi-endowego systemu stereo. Łączy w sobie:
odtwarzacz strumieniowy Tidal i Spotify wraz z radiem internetowym
serwer NAS UPnP z odtwarzaczem plików: FLAC, WAV, MP3 i innych
interfejs z obsługą za pomocą ekranu 800x320px lub aplikacji iOS / Androida
wzmacniacz stereo z końcówkami mocy znanymi ze wzmacniacza M6si
odtwarzacz CD z możliwością ripowania do plików za pomocą interfejsu bit-perfect
wysokiej klasy przedwzmacniacz z regulacją głośności
przetwornik DAC Burr-Brown PCM1795 z kompletem wejść i wyjść cyfrowych
wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy oparty o podzespoły serii MX Encore to urządzenie, które odpowiada na potrzeby audiofila XXI wieku. Multiformatowy odtwarzacz i wzmacniacz stereo oraz słuchawkowy wspiera wszystkie nowoczesne cyfrowe formaty dźwięku i oferuje podłączenie praktycznie dowolnego sprzętu. Co najistotniejsze nie są to tylko papierowe umiejętności – każdy podzespół urządzenia został starannie wybrany i przetestowany we wcześniejszych konstrukcjach producenta.
Musical Fidelity Encore 225 - multiformatowy wzmacniacz stereo klasy hi-end Końcówki mocy i przedwzmacniacz – ze wzmacniaczy M6s. Odtwarzacz CD – z serii M6s. Przetwornik DAC i wzmacniacz słuchawkowy – z serii MX. Aplikacje i interfejs czerpią z kolei doświadczenia z serii M1, w której to pojawił się jeden z najlepiej sprzedających się odtwarzaczy strumieniowych M1 Click.

Całością zarządza zintegrowany komputer osobisty wyposażony w dwurdzeniowy 64 bitowy procesor Intel oraz 2GB pamięci RAM. System operacyjny oparty o Linuxa pozwala na ciągłe aktualizowanie wzbogacanie funkcjonalności systemu operacyjnego.
Musical Fidelity Encore 225 - multiformatowy wzmacniacz stereo klasy hi-end Kolejną wyjątkową cechą Encore jest bogactwo interfejsów obsługi: od klasycznego pilota przez aplikacje do smartfonów/tabletów Android / iOS aż do kolorowego wyświetlacza w wysokiej rozdzielczości na czole obudowy.

Cena i specyfikacja Musical Fidelity Encore 225 w sklep.RMS.pl
Musical Fidelity Encore 225 - multiformatowy wzmacniacz stereo klasy hi-end

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony