Advance Acoustic X-i50bt
 


Francuska marka Advance Acoustic poszerza ofertę wzmacniaczy z nowej serii X-i. Tym razem zaprezentowała wzmacniacz, który jest tańszą wersją popularnego i nagradzanego X-i60.

 

X-i60 zdążył dość wyraźnie rozepchnąć się na polskim rynku – między innymi dzięki nagrodzie Best Product 2014 od High Fidelity. Nic dziwnego, w cenie poniżej 2000zł producent zaoferował zrównoważone barwne brzmienie, realne 60W RMS na kanał, przetwornik DAC z kompletem wejść oraz przedwzmacniacz gramofonowy. Czy młodszy brat powtórzy ten sukces?


X-i50bt to produkt specyficzny, ponieważ pomimo mniejszej mocy i niższego oznaczenia jest droższy od X-i60. Wynika to z niecodziennej funkcjonalności w tej cenie – otóż wzmacniacz został doposażony w opcjonalny zazwyczaj moduł Bluetooth, który pozwala na cyfrowy przesył muzyki ze smartfonów, laptopów i tabletów.Tym samym, otrzymujemy wzmacniacz z wbudowanym cyfrowym źródłem dźwięku. Przy czym warto pamiętać, że sam moduł Bluetooth producent wycenił na 440zł. Zatem, gdy odejmiemy go od ceny X-i50bt okazuje się, że wzmacniacz jest sporo tańszy od X-i60. W dodatku nadal dysponuje niewiele mniejszą mocą bo realnymi 50W RMS na kanał i to w klasie AB, co jest niewątpliwie obietnicą dobrego brzmienia. 

Ciekawostką jest możliwość rozłączenia sekcji przedwzmacniacza i końcówek mocy. W pakiecie wzmacniacz posiada także gniazdo słuchawkowe oraz wejście USB dla napędów z plikami MP3. Multi-stereo-media w dobrej cenie.


Cena i specyfikacja Advance Acoustic X-i50bt w sklep.RMS.pl
 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony