Mass Fidelity Core Sub
 

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Mass Fidelity w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Core Sub – subwoofer uzupełniający brzmienie wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth Core.

Mass Fidelity Core Sub

Mass Fidelity Core Sub
Kiedy w styczniu 2016 roku kanadyjskie Mass Fidelity weszło na polski rynek, marka szybko stała się rozpoznawalna dzięki dwóm produktom. Audiofilski odbiornik Bluetooth Relay oraz bezprzewodowy holograficzny  głośnik Core (produkt powstał dzięki dofinansowaniu ze strony kanadyjskiej społeczności). Dziś do sprzedaży trafia kolejny produkt z rodziny Core - bezprzewodowy subwoofer nazwany po prostu Core Sub.

Młodsi bracia zwykle bywają więksi
Core Sub to wysokiej jakości subwoofer, którego charakterystyka brzmieniowa została przystosowana przede wszystkim do współpracy z głośnikiem holograficznym Core. Połączenie obu produktów skutkuje obszernym brzmieniem stereo dopełnionym rasowym, bogatym basem, który dodaje głębi do każdej ścieżki dźwiękowej, niezależnie czy jest to film, czy muzyka. Naturalnie Core Sub jest wyraźnie większy od Core, ale nie oznacza to, że będziemy mieli problem z ustawieniem go w pomieszczeniu.

Mass Fidelity Core Sub
Core Sub oferuje wysoką jakość dźwięku dzięki połączeniu nowoczesnej technologii cyfrowej oraz klasycznej technologii elektroakustycznej w postaci:
procesora ARM sterującego funkcjami oprogramowania i multiroom 2 procesorów DSP sterujących equalizacją sygnału
wzmacniacza o mocy 120W RMS
3 membran 5.25 cala (3x13cm) o łącznej powierzchni blisko 40cm
Przewodowy i bezprzewodowy, w pionie i w poziomie
Poza łącznością bezprzewodową dedykowaną do pracy w ramach systemu Mass Fidelity, Core Sub został wyposażony w analogowe wejście jack 3.5mm, dzięki któremu może stać się ważnym elementem każdego systemu 2.1 lub kina domowego.

Mass Fidelity Core Sub
Ponadto Core Sub posiada pełen zestaw regulacji, w jakie wyposażony jest każdy subwoofer z wyższej półki:
regulacja fazy, regulacja odcięcia poziom wzmocnienia Wszystko to pozwala na dopasowanie brzmienia Core Sub do osobistych upodobań. Zaś samo urządzenie wygląda nowocześnie i elegancko. Można je ustawić poziomo lub pionowo, w zależności od potrzeb, w czym pomogą wykręcane nóżki.
Cena i specyfikacja Mass Fidelity Core Sub w sklepie RMS.pl
Mass Fidelity Core Sub
 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony