ArtSound FL101BT i HPRE650BT
 

Belgijski ArtSound wprowadził do oferty kolejne aktywne głośniki instalacyjne do zabudowy wyposażone w moduł Bluetooth. W porównaniu do tych, które pojawiły się na rynku w lutym bieżącego roku, FL101BT i HPRE650BT mają kształt prostokąta.

ArtSound FL101BT i HPRE650BT
Oba produkty są sprzedawane w parach, przez co cena za dwa głośniki jest umiarkowanie niska – tym bardziej, że jest to oferta nowoczesna i bardzo wygodna. Głośnik wyposażony we wzmacniacz potrzebuje jedynie zasilania oraz połączenia z drugim głośnikiem. Moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowy przesył muzyki bezpośrednio do głośnika. Oprócz niego oba modele posiadają wejścia AUX w standardzie jack stereo 3.5mm, dzięki czemu możliwe jest również podłączenie zewnętrznego źródła, jak np. telefon, tablet czy komputer. Trudno o wygodniejsze rozwiązanie do nagłośnienia np. kuchni czy łazienki. ArtSound FL101BT i HPRE650BT
Podobnie, jak okrągłe modele, również FL101BT oraz HPRE650BT są głośnikami niskoprofilowymi, charakteryzujące się wygodnym systemem montażu. Tym bardziej, jeśli zwrócimy uwagę na obecne w ofercie szablony montażowe ułatwiające samodzielną instalację głośnika. Białe maskownice można pomalować na dowolny kolor. Nowym elementem jest możliwość kupna głośników z maskownicami w kolorze fabrycznie czarnym.

FL101BT i HPRE650BT pod względem konstrukcji są bardzo zbliżone do swoich starszych braci. W pierwszym modelu oba przetworniki wykonano z włókna polikarbonowego, ich rozmiary są identyczne, jak w FL501BT. Kolejno, ½ cala wysokotonowej kopułki oraz 5¼-calowy głośnik średnioniskotonowy. Przetworniki HPRE650BT są za to wykonane z aluminium. Wysokotonowy oparty jest na magnesie neodymowym, podobnie średnioniskotonowy – aluminiowa obudowa z gumowymi brzegami.

Cena i specyfikacja ArtSound FL101BT w sklep.RMS.pl

Cena i specyfikacja ArtSound HPRE650BT w sklep.RMS.pl
ArtSound FL101BT i HPRE650BTDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony