Melodika MDC2250G Gunmetal Edition: najpopularniejszy kabel  w nowym limitowanym kolorze
 


Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli klasy hi-fi poszerza ofertę o nowy, limitowany model – MDC2250G Gunmetal Edition. Nowy produkt to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują bezkonkurencyjnego stosunki jakości do ceny znanego z serii Purple Rain w bardziej stonowanej kolorystyce.

Melodika MDC2250G Gunmetal Edition: najpopularniejszy kabel  w nowym limitowanym kolorze
Gunmetal Edition to technologia i dźwięk z Purple Rain ubrane w nowy kolor, który sprawi, że kabel Melodika jak nigdy dotąd stopi się kolorystycznie z otoczeniem, w którym się znajdzie.

Najważniejsze cechy nowego kabla głośnikowego Melodika z serii Gunmetal Edition:
Polska produkcja Konstrukcja: 110x0,15mm oraz 1x0,85mm Technologia BassCore: specjalna konstrukcja przewodu, z rozróżnieniem żył do niskich oraz wysokich-średnich tonów (więcej informacji pod specyfikacją) Melodika MDC2250G Gunmetal Edition: najpopularniejszy kabel  w nowym limitowanym kolorze
Geometria: przewodniki wzajemnie ze sobą skręcone w celu eliminacji własnych interferencji Rezystancja żył: (DC w 20°C): 6,5 Ohm/100m lub mniejsza Rezystancja izolacji: >=1 G Ohm/km Próba napięciowa 1kV Dielektryk: Przewód idealnie nadaje się do instalacji podtynkowej w ściany np. do kina domowego lub systemu multiroom (Wierzchnia warstwa przewodów Melodika została wykonana z specjalnie modyfikowanego PVC o podwyższonej odporności dzięki czemu bez problemu przewód można kłaść pod tynk lub beton bez obawy o uszkodzenie przewodu)

Cena i specyfikacja Melodika MDC2250G Gunmetal Edition w sklep.RMS.pl
Melodika MDC2250G Gunmetal Edition: najpopularniejszy kabel  w nowym limitowanym kolorzeDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony