JBL C100SI
 


W ostatnich miesiącach JBL, oprócz wprowadzania kolejnych głośników bezprzewodowych, mocno stawia na słuchawki dokanałowe. Tym razem jednak są to produkty o tyle specyficzne, że są wyjątkowo… Tanie. Już cena T200A zwracała uwagę. Jednak w modelu C100SI, który właśnie wchodzi na rynek producent dotarł jeszcze dalej – albo, co pasuje lepiej, niżej. Nowe słuchawki dokanałowe jednego z największych producentów świata kosztują niewiele ponad 40zł.

JBL C100SI
C100SI, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych (czarna, czewona, biała, całe spektrum), są produktem prostym. 9mm przetworniki, ponadmetrowy kabel, jednoprzyciskowe, uniwersalne sterowanie, wbudowany mikrofon, proste złącze mini-jack. I wszystko. Ale wszystko, czego potrzeba dla przeciętnego użytkownika smartfona, a do takiego klienta skierowane są najnowsze JBL-e.
JBL C100SI
Różnica w dźwięku pomiędzy słuchawkami fabrycznie dodawanymi do Samsungów i innych LG-ków, a nawet najprostszym modelem markowego producenta – jak C100SI – będzie znacząca. Szczególnie, jeśli chodzi o najniższe częstotliwości – bas jest problemem większości dokanałówek, ale JBL-e akurat dobrze sobie z nim radzą.
JBL C100SI
Czy wprowadzanie takich produktów na rynek można traktować jako wprowadzenie poprzeczki w tym pejoratywnym znaczeniu, jako przyzwyczajanie klientów do bylejakości? Niekoniecznie. Nie każdy potrzebuje audiofilskich słuchawek do smartfona, zaś na wydatek rzędu JBL C100SI - umówmy się - może sobie pozwolić praktycznie każdy. Jeżeli dołożymy do tego fakt, że JBL jest wystarczająco rozpoznawalną firmą, by zwrócić uwagę przeciętnego klienta marketów – a można spodziewać się, że przede wszystkim w taki sposób sprzedawane będą nowe C100SI - recepta na bestseller może być gotowa.
JBL C100SI

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony