JBL Charge 3
 

JBL Charge 3 – najnowsza wersja najbardziej popularnego spośród wszystkich głośników Bluetooth amerykańskiego giganta – od dwóch miesięcy znajduje się już na polskim rynku. Naszym zdaniem jest to murowany kandydat na bestseller. Na tyle murowany, że zdecydowaliśmy się przygotować o nim materiał wideo – unboxing i wideorecenzję, gdzie dokładnie pokazujemy, opisujemy i… Kąpiemy nowego JBL-a. Zobaczcie sami.

JBL zapowiedział światu wprowadzenie do sprzedaży kolejnej wersji Charge’a na początku maja bieżącego roku. Od tamtej pory produkt sukcesywnie pojawiał się na kolejnych krajowych rynkach. W Polsce pojawił się na przełomie maja i czerwca, i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie ma się czemu dziwić – JBL nie od dziś jest specjalistą od głośników bezprzewodowych. Kolejne wersje Clip, Flip i Charge mają klientów na całym świecie, w tym w Polsce. Niemal dwa miliony fanów na polskim fanpage’u firmy mówi samo za siebie. Poza tym – albo przede wszystkim – JBL przyzwyczaił nas w swoich głośnikach do wysokiego poziomu wykonania. Nie inaczej jest w przypadku Charge 3. Naszym zdaniem to murowany kandydat na bestseller.
JBL Charge 3

W sześciominutowym materiale filmowym dokładnie prezentujemy budowę oraz obsługę głośnika. Pokazujemy go z każdej strony, omawiamy nową funkcję JBL Connect. Każdy też może zobaczyć, jak Charge 3 jest zapakowany i co znajdziemy w pudełku. No, i najważniejsze.

Zupełnie nową cechą Charge’a 3 jest wodoodporność, zapoczątkowana na rynku głośników Bluetooth przez Swimmera od Polk Audio. Nie odmówiliśmy sobie przyjemności samodzielnego sprawdzenia zapewnień producenta. Zafundowaliśmy Charge’owi bliskie spotkanie z wodą, które nazwaliśmy – nie bez powodu – testem akwarium. Jak go przeszedł? Zobaczcie sami.
JBL Charge 3

To dopiero druga nasza wideorecenzja – jest to dla nas świeże zadanie. Dlatego za wszystkie sugestie i uwagi, które zostawicie w komentarzach, będziemy bardzo wdzięczni. Plan filmowy w RMS.pl dopiero nabiera rumieńców. Możecie spodziewać się kolejnych filmów – zapraszamy do subskrybowania naszego kanału!
JBL Charge 3Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony