Beyerdynamic DT 1990 PRO
 


Niemiecki Beyerdynamic zapowiada koleje słuchawki studyjne. Model DT 1990 PRO będzie znajdować się na szczycie oferty, charakteryzując się wysoką klasą wykonania oraz bardzo korzystnymi parametrami technicznymi.

Beyerdynamic DT 1990 PRO

Słuchawki z serii DT PRO stanowią w tej chwili lwią część studyjnej oferty Beyerdynamica, z której niemiecki producent jest w dużej mierze znany. DT 1990 PRO w chwili obecnej ma być najwyższym modelem. Jako jedne z niewielu, słuchawki charakteryzują się otwartą konstrukcją, co wśród modeli studyjnych jest bardzo rzadko spotykane.
Beyerdynamic DT 1990 PRO

W kwestii wzornictwa Beyerdynamic nie wyważa otwartych drzwi, trzymając się sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym słuchawki tej marki są dobrze rozpoznawalne na rynku. Nausznice są bardzo pokaźne, jak we wszystkich modelach z serii DT PRO. Perforacja na ich zewnętrznych ścianach przy odrobinie dobrej woli przypomina widmo dźwięku, czyli chleb codzienny pracowników studiów nagraniowych. Solidny pałąk wykonany jest ze stali sprężynowej oraz obłożony miękkim materiałem, poprawiającym komfort użytkowania. Mimo sporych rozmiarów, DT 1990 PRO są stosunkowo lekkie – bez kabla ważą 370g. Warto zwrócić uwagę na niewielki poziom nacisku słuchawek na głowę. Wynosi on zaledwie 6,6N, co według producenta powinno przełożyć się na możliwość wielogodzinnej pracy bez śladów zmęczenia. To wyjątkowo istotna kwestia w przypadku słuchawek profesjonalnych, które są wykorzystywane do pracy właśnie, a nie przyjemności.
Beyerdynamic DT 1990 PRO

Słuchawki korzystają z 45mm przetwornika dynamicznego, wykonanego w firmowej technologii Tesla. Cechują się dość wysoką impedancją na poziomie 250Ω. W zestawie znajdują się dwa przewody: prosty o długości 3m oraz spiralny, który po rozciągnięciu mierzy 5m. Oprócz tego producent dodaje do słuchawek twardy futerał.
Beyerdynamic DT 1990 PRO będą dostępne w polskiej dystrybucji we wrześniu. Ich cena ma oscylować około 3000zł.

Beyerdynamic DT 1990 PRODodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony