Denon AVR-6300H
 


Koniec września okazuje się być dobrym czasem dla amplitunerów. Sezon powoli nadciąga, dlatego pojawiają się kolejne, godne uwagi urządzenia. Dziś przyjrzymy się z bliska Denonowi AVR-X6300H.

Denon AVR-6300H

Nowy członek serii AVR to prawdziwy kombajn. Na swoim pokładzie posiada aż jedenaście końcówek mocy, które są w stanie osiągnąć – jak twierdzi producent – aż 140W na kanał. Daje to ogromne możliwości w tworzeniu nowoczesnego zestawu kina domowego, w którym dźwięk może dochodzić – bez przesady – z każdej strony. Oczywistością jest już dziś obsługa Dolby Atmos i DTS:X, na podstawie którego AVR-X6300H jest w stanie stworzyć system 7.1.4. Po aktualizacji oprogramowania system poradzi sobie również z kodowaniem Auro 3D.

Denon AVR-6300H

Wszystkie osiem wejść HDMI jest kompatybilne z najnowszym standardem 2.0 oraz specyfikacją HDCP 2.2. Oznacza to, że przy pomocy tego standardu prześlemy sygnał Ultra HD 60Hz przy 4:4:4 Pure Color, a także High Dynamic Range, BT.2020, proporcjami 21:9 i sygnałami 3D. Jest to rozwiązanie na wskroś przyszłościowe, przygotowane na współpracę z odtwarzaczami Blu-ray 4K Ultra HD.
Denon AVR-6300H

Wi-Fi, Bluetooth i Apple AirPlay pozwalają na pełną łączność bezprzewodową, przy obsłudze Hi-Res Audio. Najwyższa gęstość plików, z jaką poradzi sobie nowy Denon to DSD 5.6MHz. Litera „H” przy oznaczeniu modelu mówi nam ponadto o wbudowanej technologii HEOS, pozwalającej na zbudowanie wokół amplitunera systemu multiroom oraz bezprzewodowej transmisji sygnału do urządzeń z tej samej rodziny.

Denon AVR-6300H

11-kanałowa sekcja wzmacniacza została zbudowana w oparciu o materiały dyskretne, wykorzystujące technologię DHCT – Denon High Current Transistors, dzięki czemu nie należy się martwić o prawidłowe wysterowanie nawet wymagających, 4-omowych kolumn. Każdy kanał jest wykonany w dokładnie identyczny sposób. Wszystkie najważniejsze funkcje amplitunera mogą być obsługiwane za pomocą nowej aplikacji Denon 2016 AVR Remote.


Denon AVR-6300H

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony