JBL Reflect Contour
 


JBL, nie bacząc na coraz zimniejszą aurę, wprowadza do oferty kolejne słuchawki sportowe. Model Contour rozszerza serię Reflect, której znakiem rozpoznawczym są odblaskowe przewody. Widocznie nowy produkt, podobnie jak najtwardsi zawodnicy, niepogody się nie boi.

JBL Reflect Contour
JBL Reflect Contour to produkt dopasowany do potrzeb sportowców amatorów, jakich jest dziś wielu. Domyślnym źródłem dźwięku jest oczywiście smartfon, z którym łączą się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth. Słuchawki ładowane są przez port Micro USB, zaś po jednym ładowaniu są w stanie grać bez przerwy przez osiem godzin. To wystarczy nawet do przebiegnięcia maratonu.
JBL Reflect Contour
Słuchawki wyposażone są w mikrofon oraz trójprzyciskowy pilot do sterowania smartfonami, pozwalający na regulację głośności odtwarzanej muzyki, a także odbieranie rozmów telefonicznych. Odblaskowe przewody są odporne na pot oraz – co ważne – odbijają światło, co znacząco podwyższa bezpieczeństwo ich użytkowania po zmroku.
JBL Reflect Contour
Ważną kwestią w przypadku słuchawek dla sportowców jest pewność i bezpieczeństwo trzymania się słuchawki przy uchu. W wypadku Reflect Contour zastosowane rozwiązanie nosi nazwę technologii Dual Lock. Jest to haczyk oraz wokółuszna obejma, zapewniające pewne umocowanie słuchawki w uchu użytkownika.

Słuchawki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, niebieskiej i zielonej.

JBL Reflect Contour Słuchawki do biegania - jak wybrać najlepsze?Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony