Pro-Ject Primary i Primary Phono USB
 

Austriacki producent gramofonów Pro-Ject ponownie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Tym razem poznajemy modele Primary i Primary Phono USB. To urządzenia skierowane do wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę użytkowania nowego sprzętu. Oba są fabrycznie skalibrowane.

Pro-Ject Primary i Primary Phono USB
Primary oraz Primary Phono USB czerpią od swoich starszych braci Elemental oraz Essential II. Zachowują podobną stylistykę i część podzespołów jak ramię czy napęd. Ideą konstruktorów nowych modeli gramofonów Pro-Ject jest możliwość korzystania z nich w takim stanie, w jakim odnajdziemy je w opakowaniu. W tym celu zostały wyposażone we wkładkę typu MM Ortofon OM5e z wyregulowaną siłą nacisku igły na płytę i ustawionymi parametrami antyskatingu. Ponadto w zestawie znajduje się akrylowa pokrywa oraz kabel 2xRCA z pozłacanymi wtykami.
Pro-Ject Primary i Primary Phono USB

Pro-Ject Primary Phono USB jest dodatkowo wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy oraz wyjście USB. Dzięki temu możemy jednoczesne podłączyć sprzęt do wejścia liniowego dowolnego systemu Hi-Fi oraz do komputera Mac/PC.

gramofon

Oba modele napędzane są synchronicznym silnikiem paskowym (pasek wykonany jest z silikonu) o niskim poziomie wibracji. Posiadają ramię długości 22cm (8.6 cala) z szafirowym łożyskiem oraz specjalnie opracowaną stopkę amortyzującą wstrząsy. Dostępne w kolorze czarnym i białym, oba w matowym wykończeniu.

Cena i specyfikacja Pro-Ject Primary w sklep.RMS.pl
Cena i specyfikacja Pro-Ject Primary Phono USB w sklep.RMS.pl


Pro-Ject Primary i Primary Phono USB

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Gramofon

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony