Marantz SA-14S1 Special Edition
 

Marantz wprowadza do oferty odtwarzacz CD SA-14S1 Special Edition, będący odświeżoną wersją SA-14S1. Jego powstanie przypada na 30. rocznicę wprowadzenia do sprzedaży modelu CD-45LE – pierwszego urządzenia dostępnego w limitowanej ilości.

Marantz SA-14S1 Special Edition

SA-14S1 SE posiada port USB-B pracujący w trybie asynchronicznym (dzięki czemu może pracować jako karta dźwiękowa komputera), obsługujący sygnały PCM do 24bit.192kHz i DSD2.8 oraz 5.6MHz. Odtwarzacz skrywa też audiofilski przetwornik DAC DSD1792 i transformator toroidalny. Tylna część obudowa zapełniona jest wejściami optycznymi i cyfrowymi. Ze względu na obecność portu USB-B, pozwalającego na podłączenie odtwarzacza do komputera, urządzenie posiada również najnowszy izolator masy/sygnału, aby całkowicie wyeliminować zakłócenia z komputera PC.
Marantz SA-14S1 Special Edition

Odtwarzacz wyposażony jest w wygodne wejście USB na przednim panelu, mogące odtwarzać pliki w formacie MP3, WAV i AAC. Oprócz tego jest w pełni kompatybilny z urządzeniami Apple jak iPhone, iPod czy iPad.
Marantz SA-14S1 Special Edition

NSA-14S1 Special Edition opakowany jest w solidną, aluminiową obudowę o grubości 0.5cm, podpieraną solidnymi nóżkami zmniejszającymi wibracje. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej (szampańskiej) oraz czarnej.


Cena i specyfikacja Marantz SA-14S1 Special Edition w sklep.RMS.pl
Marantz SA-14S1 Special EditionDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony