Onkyo R-N855
 


Onkyo wprowadza na rynek nowy amplituner stereo z możliwością obsługi plików hi-res, rozszerzający gamę produktów zgodnych z systemem multiroom FireConnect. Urządzenie pozwala na strumieniowanie muzyki ze Spotify, Deezer i Tidal oraz współpracuje z AirPlay i Google Cast.

Onkyo R-N855

R-N855 posiada flagowy przetwornik C/A AKM 32-bit/768 kHz AK4490. Dwa potężne kondensatory wspomagają kontrolę głośników niskotonowych. Wszystko to zamknięte w solidnej, metalowej obudowie z panelem przednim oraz pokrętłem głośności, które wykonane są z aluminium.

Onkyo jak zwykle dostarcza użytkownikom szeroką funkcjonalność. Nowy amplituner stereo daje możliwość obsługi plików  DSD do 11.2MHz i 24-bit/192kHz sygnałów PCM hi-res. R-N855 pozwala na odbiór radia cyfrowego DAB/DAB+, a także strumieniowanie muzyki z najpopularniejszych serwisów jak Spotify, Deezer czy Tidal. Obowiązkowo obecny jest zatem moduł Wi-Fi. Oprócz tego urządzenie wyposażone jest w Bluetooth i możliwość połączenia za pomocą AirPlay oraz Google Cast. Urządzenie to dodatkowo rozszerza linię produktów zgodnych z systemem multiroom FireConnect. Technologia ta oferuje bezprzewodowe przesyłanie sygnału o bardzo wysokich parametrach (do 24-bit/192kHz). Dodatkowym udogodnieniem jest otwarta budowa systemu, dająca możliwość połączenia z produktami innych producentów.

Onkyo R-N855
Mnogość złącz (optyczne, koaksjalne, liniowe 2x RCA, gramofonowe) pozwala na odtwarzanie muzyki z różnorodnych źródeł. Dodatkowo producent przewidział możliwość podłączania przez złącze USB dysków HDD, z których również mogą być przesyłane sygnały audio – również w formatach hi-res.
Obsługa amplitunera stereo - jak w przypadku znakomitej większości urządzeń Onkyo - odbywa się przy pomocy dołączonego do zestawu pilota lub intuicyjnej aplikacji sterującej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS.


Cena i specyfikacja Onkyo R-N855 w sklep.RMS.pl
Onkyo R-N855Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony